Hooldus ja hügieen kassidele

Siin on 22 toodet.
Kuvatakse 1 - 22 toodet 22-st
 • MAT NESTOR tualeti esine matt kassidele
  -20%
  Laos
  MAT NESTOR tualeti esine matt kassidele

  MAT NESTOR kassi tualeti esise mati kasutamisel on võimalik saavutada puhas ja hügieenne keskkond. Matt püüab tualetist välja astumisel kassiliiva puru kinni, mistõttu tuba püsib puhtana. Pehme matt on mugav ja tehtud 100% PVC-st. Matti on lihtne hooldada tolmuimejaga või kloppides.

  4,72 € 5,90 € -20%
 • Küünetangid giljotiin Ideal Dog
  -20%
  Laos
  Küünetangid giljotiin koertele ja kassidele (Ideal Dog)

  Metallist käepidemega giljotiin-küünetangid koerte ja kasside küünehoolduseks Perfektseks küünehoolduseks lõika koeral ja kassil küüsi regulaarselt. Kui lemmiklooma küüned on heledat värvi, lõika ära üksnes läbipaistev osa. Tumedate küünte puhul pea nõu asjatundjaga.  Küünetangide pikkus 12 cm.

  3,84 € 4,80 € -20%
 • Küünetangid kassidele SM
  -20%
  Laos
  Küünekäärid kassidele ja väikeloomadele (Ideal Dog)

  Mittelibisevast materjalist käepidemega küünekäärid kasside ja väikeloomade küünehoolduseks Perfektseks küünehoolduseks lõika küüsi regulaarselt. Kui lemmiklooma küüned on heledat värvi, lõika ära üksnes läbipaistev osa. Tumedate küünte puhul pea nõu asjatundjaga.  Küünekääride pikkus 9 cm.

  3,12 € 3,90 € -20%
 • Küünetangid kassidele BM
  -20%
  Laos
  Küünekäärid kassidele ja väikeloomadele (Ideal Dog)

  Mittelibisevast materjalist käepidemega küünekäärid kasside ja väikeloomade küünehoolduseks Perfektseks küünehoolduseks lõika küüsi regulaarselt. Kui lemmiklooma küüned on heledat värvi, lõika ära üksnes läbipaistev osa. Tumedate küünte puhul pea nõu asjatundjaga.  Küünekääride pikkus 14 cm.

  3,92 € 4,90 € -20%
 • Küünetangid Ideal Dog PRO DE LUXE 12,5 cm
  -20%
  Laos
  Küünetangid koertele, kassidele ja väikeloomadele (Ideal...

  Mittelibisevast materjalist ergonoomilise käepidemega ning piirajaga küünetangid koerte, kasside ja väikeloomade küünehoolduseks Perfektseks küünehoolduseks lõika küüsi regulaarselt. Kui lemmiklooma küüned on heledat värvi, lõika ära üksnes läbipaistev osa. Tumedate küünte puhul pea nõu asjatundjaga.  Küünetangide pikkus 12,5 cm.

  4,72 € 5,90 € -20%
 • Küünetangid Ideal Dog PRO DE LUXE 16,5 cm
  -20%
  Laos
  Küünetangid koertele, kassidele ja väikeloomadele

  Mittelibisevast materjalist ergonoomilise käepidemega ning piirajaga küünetangid koerte, kasside ja väikeloomade küünehoolduseks Perfektseks küünehoolduseks lõika küüsi regulaarselt. Kui lemmiklooma küüned on heledat värvi, lõika ära üksnes läbipaistev osa. Tumedate küünte puhul pea nõu asjatundjaga.  Küünetangide pikkus 16,5 cm.

  5,76 € 7,20 € -20%
 • MEGA-LOO kassi liivakasti kühvel (Savic)
  -20%
  Laos
  MEGA-LOO kassi liivakasti kühvel (Savic)

  SAVIC, MEGA-LOO - uskumatult käepärane ergonoomiline disain ja mugav ning pikk käepide muudavad liivakasti puhastamise kiireks ja lihtsaks ilma seljale, põlvedele või kätele liiga tegemata. Käepideme pikkus 40 cm.

  2,88 € 3,60 € -20%
 • Kinnas kammimiseks ja massaažiks (Ideal Dog)
  -20%
  Laos
  Kinnas kammimiseks ja massaažiks (Ideal Dog)
  B0261

  Kvaliteetsest ja keskkonnasõbralikust pehmest kummist valmistatud kinnas harjab looma valutult ja eemaldab lahtised karvad. 180  silikoonist pehmet piid kinda küljes jäljendavad käe puudutust ja muudavad harjamise lõõgastavaks massaažiks. Kinda külge jäävad karvad saab kergesti eemaldada. Sobib karvahoolduseks nii kassidele kui koertele.

  4,64 € 5,80 € -20%
 • Magic Brush hari lahtiste lemmiklooma karvade puhastamiseks rõivastelt (Ideal Dog)
  -20%
  Laos
  Hari Magic Brush lemmiklooma karvade puhastamiseks...
  E0091

  Magic Brush hari puhastab lihtsalt teie rõivad ja mööbli lemmiklooma karvadest. Lihtme kasutada ja puhastada. Kaasas puhastamisalus. Komplektis on 2 erineva suurusega harja. Väiksemat harja on mugav ka kotis kaasas kanda.

  7,12 € 8,90 € -20%
 • Küünetangid giljotiin koertele ja kassidele (Ideal Dog)
  -20%
  Laos
  Küünetangid giljotiin koertele ja kassidele (Ideal Dog)
  B0656

  Ergonooliline ja mittelibisevast materjalist käepidemega giljotiin-küünetangid koerte ja kasside küünehoolduseks Perfektseks küünehoolduseks lõika koeral ja kassil küüsi regulaarselt. Kui lemmiklooma küüned on heledat värvi, lõika ära üksnes läbipaistev osa. Tumedate küünte puhul pea nõu asjatundjaga.  Küünetangide pikkus 14 cm.

  4,40 € 5,50 € -20%
 • Kõrvapuhastusvahend koertele ja kassidele (Dog Generation)
  -20%
  LAOS
  Kõrvapuhastusvahend koertele ja kassidele 125 ml (Dog...
  C7035

  See mentooli sisaldav kõrvapuhastusvahend puhastab lemmiklooma kõrvu ilma nahka ärritamata. Mõeldud kasutamiseks kord nädalas,  KASUTAMINE: Pane väike kogus vahendit loomale kõrva ja puhasta need õrnalt vatipadjaga.

  4,72 € 5,90 € -20%
 • Silmapuhastusvahend koertele ja kassidele 125 ml (Dog Generation)
  -20%
  LAOS
  Silmapuhastusvahend koertele ja kassidele 125 ml (Dog...
  C7030

  Silmauhastusvahend puhastab ning kaitseb lemmiklooma silmi kuivuse eest, sealjuures limaskesta ärritamata. Piisavalt õrn igapäevaseks kasutamiseks. KASUTAMINE: Pane väike kogus vahendit vatipadjale ja puhasta õrnalt silmamümbrus.

  4,72 € 5,90 € -20%
 • Hingeõhu värskendaja koertele ja kassidele 125 ml (Dog Generation)
  -20%
  LAOS
  Hingeõhu värskendaja koertele ja kassidele 125 ml (Dog...
  C7038

  Mündilõhnaline ja looduslikel ensüümidel põhinev sprei aitab vähendada bakterite paljunemist lemmiklooma suus ning piirab hambakivi teket hammastel. Ei ole mürgine, allaneelamisel ohutu. KASUTAMINE: Pihustada üks kord päevas lemmiklooma igemetele ja hammastele. Ei vaja harjamist ega loputamist.

  5,12 € 6,40 € -20%
 • Kollaste pisaratest põhjustatud laikude eemaldaja 125 ml (Vitacoat)
  -20%
  LAOS
  Kollaste pisaratest põhjustatud laikude eemaldaja 125 ml...
  C0417

  Korduv kasutamine aitab eemaldada ning ära hoida inetuid kollaseid laike lemmiklooma silmade ümbert. Sobib kasutamiseks nii koertele kui kassidele. Ohutu ja kergesti kasutatav. KASUTAMINE: Kandke vahendit vatipadjale ja puhastage õrnalt silmaümbrust, pöörates tähelepanu pisarakanalitele. Kasutage mõlemale silmale eraldi puhast vatipadjakest.

  5,20 € 6,50 € -20%
 • Kinnas kammimiseks ja massaažiks (Pawise)
  -20%
  Ei ole saadaval
  Kinnas kammimiseks ja massaažiks (Pawise)
  11492

  Kvaliteetsest ja keskkonnasõbralikust pehmest kummist valmistatud kinnas harjab looma valutult ja eemaldab lahtised karvad. Ssilikoonist pehmed piid kinda küljes jäljendavad käe puudutust ja muudavad harjamise lõõgastavaks massaažiks. Kinda külge jäävad karvad saab kergesti eemaldada. Sobib karvahoolduseks nii kassidele kui koertele.

  4,64 € 5,80 € -20%
 • Lõhnade neutraliseerija, PowAir Penetrator
  -20%
  Laos
  Lõhnade neutraliseerija, PowAir Penetrator
  C2999

  PowAir sprei ebameeldivate lõhnade neutraliseerimiseks. See sprei kombineerib naturaalsed mikroobsed ensüümid eeterlike õlidega ja kõrvaldab ohutult lõhnad materjalidelt nagu kangad, tekstiilid, pehme mööbel, vaibad, puit, betoon.  Eemaldab lõhnad nagu kassi uriin, higi, kehalõhnad, okse, väljaheited, veri, rasu, hallitus, suits. Maht: 500 ml

  10,32 € 12,90 € -20%
 • Matt kassi liivakasti ette, kärgstruktuuriga Oh My Cat!
  -20%
  Ei ole saadaval
  Matt kassi liivakasti ette, kärgstruktuuriga kahekordne...
  E1355

  Tänu sellele kassiliiva matile püsib su põrand puhas. Libisemiskindel matt püsib kassi liivakasti ees kindlalt paigal.  Matt on kvaliteetsest materjalist, vastupidav. Lihtne puhastada. Mati seest saab liiva kergesti liivakasti tagasi valada ja mati ära pesta.  Korjab kokku kogu liiva, mille kass liivakastist välja ajab. Veekindel. Kuivab kiiresti....

  11,12 € 13,90 € -20%
 • Käsipesur lemmikloomale (Pawise)
  -20% Uus
  Available
  Käsipesur lemmikloomale (Pawise)
  11489

  Praktiline ja hügieeniline abivahend loomade pesemiseks ja samal ajal masseerimiseks ning lahtise karva eemaldamiseks. Sobib hästi nii pika-, lühi- kui ka lokkiskarvalistele koertele ning kassidele. Silikoonist harjased aitavad tõhusealt mustuse maha pesta, doseerides õige koguse šampooni ja pakkudes lõõgastavat massaaži.  Mõõtmed 8 x 11 cm.

  3,84 € 4,80 € -20%
 • Aroomidifuuser kassile rahustava feromooniga Valerian Calming Diffuser Jasmin
  -20% Uus
  Available
  Aroomidifuuser kassile stressivastaste rahustavate...
  5822

  100% stressivastane toode kassile!  Pane aroomidifuuser stepslisse ja sellest hakkavad eralduma kassile lõõgastust pakkuvad õliaroomid. Difuuseris kasutatakase üksnes naturaalseid eeterlikke õlisid (palderjan ja lavendel). Leevendab kassi närvilisust, vähendab rahutust ja agressivset käitumist nagu mööbli kratsimine ja muud pahandused.  Mõõtmed 9 x 6 x 5...

  11,92 € 14,90 € -20%
 • Täitepakend aroomidifuuserile stressivastaste rahustavate õlidega Valerian Calming Refill Jasmin (AFP - Calm Paws)
  -20% Uus
  Available
  Täitepakend aroomidifuuserile stressivastaste rahustavate...
  5823

  Täitepakend kassidele mõeldud AROOMIDIFUUSERILE VALERIAN CALMING DIFFUSER JASMIN. Sisaldab naturaalseid eeterlikke palderjani- ja lavendliõlisid. Stressivastase toimega.Leevendab kassi närvilisust, vähendab rahutust ja agressivsust, aidates seeläbi säästa kodu kassi tekitatava segaduse, mööbli kratsimise ja muude pahanduste eest.  Ühest täitepakendist...

  7,60 € 9,50 € -20%
 • Küünetangid valgustusega, koertele ja kassidele (Pawise)
  -20% Uus
  Laos
  Küünetangid valgustusega, koertele ja kassidele (Pawise)
  11460

  Giljotiin-küünetangidel on valgustus, mida saab sisse ja välja lülitada. 

  6,00 € 7,50 € -20%
 • Matt kassi liivakasti ette, kummist, kärgstruktuuriga No-Mess Mat (Pawise)
  -20% Uus
  Laos
  Matt kassi liivakasti ette, kärgstruktuuriga...
  28952

  Kärgstruktuuriga matt kogub kokku liiva, mille kass liivakastist väljudes välja ajab. Tänu sellele praktilisele kassiliiva matile püsib põrand puhas. Valmistatud kvaliteetsest PVC-materjalist, vastupidav. Veekindel. Kuivab kiiresti. Mõõtmed 40 x 60 cm.

  4,72 € 5,90 € -20%

TOOTEKATEGOORIAD

Hooldus ja hügieen kassidele

Informatsioon

E-poe kõik kaubamärgid