1st Choice'i kassitoidud

 

1st Choice Super Premium kvaliteediga kuivtoitude peamised eelised on:

  • Eriti kvaliteetne värske kanaliha, lõhe või pardiliha on igas toidus alati suurima sisaldusega.
  • EI SISALDA liha kõrvalsaaduseid.
  • EI SISALDA maisi, nisu ega sojat.
  • EI SISALDA kunstlikke maitse- ega värvaineid.
  • Kasutatud on ainult looduslikke säilitusaineid, mis tagavad toidu värskuse.
  • Väiksem süsivesikute sisaldus toetab toidu optimaalset seeduvust.
  • Spetsiaalselt väljatöötatud toidukoostised arvestavad kasside erinevate eluetappide vajaduste ja eluviisiga.
  • Toidud on isuäratava naturaalse maitsega, mida kassid kindlasti armastavad!
  • Toidugraanulite spetsiaalselt kasside vajadustega kohandatud kuju toetab toidu paremat seedimist ja hammaste puhastumist.

 

Kuivtoidud on toodetud Kanadas ning üksnes hoolikalt kontrollitud  toorainetest.

Tootja - PLB International.

 

Uriini pH kontroll

Uriini pH mõjutab otseselt kuseteedes kristallide tekkimist. Optimaalse pH (happelisuse) tagamiseks on kõigile 1st Choice kassitoitudele lisatud loodusliku päritoluga DL-metioniini ja naatriumbisulfaati.

Karvkatte hea seisund

Tasakaalustatud optimaalses koguses asendamatud rasvahapped oomega-6 (kanarasv, letsitiin) ja oomega-3 (lõheõli, täisteralinaseemned) kindlustavad läikiva karvkatte ja vähendavad karvade väljalangemist. Lähtuvalt teatud kasside eripärast on mõnele toidule lisatud L-tsüstiini: amonihapet, mis soodustab karvakasvu.

Vaimne arenemine

1st Choice toidud sisaldavad lõheõli, mis on rikkalik DHA allikas. Loodusliku päritoluga oomega-3-rasvhape DHA (dokosaheksaeenhape) on vajalik nii kassipoegadele kui ka vanematele kassidele, soodustades nende vaimset arengut ja terasust.

Karvapallide kontroll

1st Choice karvapallide vastase koostisega toit on unikaalne ja tõhus. Kui enamik firmasid kasutavad oma kassitoitudes karvapallide tõrjumiseks ainult ühetasandilist süsteemi, siis 1st Choice on välja töötanud kahetasandilise süsteemi. Karvapallide lahustamise eesmärgil lisatakse toidu koostisesse loodusliku päritoluga ensüüme (ananass) ja allaneelatud karvade väljutamiseks kiudaineid (riisikliid, peedi viljaliha).

Lõhnakontroll

Uriini ja väljaheidete ebameeldiva lõhna vähendamiseks kasutatakse 1st Choice toitudes naturaalset kõrbeliilia ekstrakti, mis aitab pärssida lõhna põhjustava ammoniaagi moodustumist.

Tugev immuunsüsteem

1st Choice toidud sisaldavad C- ja E-vitamiine ning beeta-karoteeni, suurendavad organismi vastupanuvõimet haigustele.

Hambahooldus

Looduslikud rohelise tee ekstraktid on muutunud populaarseks inimeste suuhügieeni vahendiks. Nüüd on selle kasulikud omadused leidnud rakendust ka kassitoitudes. Rohelise tee ekstrakt kuivtoidus aitab kontrollida ja kõrvaldada kahjulikke baktereid suuõõnes, tagades värskema hingeõhu ja parema üldise tervise. Suukeskkonda happelisemaks muutmiseks on toidule lisatud vesilahustuvat vitamiini C, mille toimel vähenevad suus hambakivi tekkimist ja halba hingeõhku soodustavad bakterid. Toidule lisatakse ka tselluloosi, mis aitab eemaldada hambakivi ning puhastada hambaid ja igemeid.

 

Korras seedetalitlus

Võtmeküsimus soolte tervise toetamisel seisneb kuivtoidu valmistamiseks õige tooraine valimises. Kiudaineterikaste toiduainete, nagu tomati ja peedi viljaliha ning riisikliid, kasutamine toidu koostises toetab soolestiku paremat funktsioneerimist, vähendades ka stressi ja organismi vananemisega seotud mõjusid. Tervislike soolestiku bakterite kasvamist ja arenemist soodustavad loodusliku päritoluga prebiootikumid: frukto- ja manno-oligosahhariidid. Teatud spetsiaalse koostisega kuivtoidud sisaldavad lisaks veel ka ingveriekstrakte, mis aitavad vähendada iiveldust ja gaaside teket.

Terved liigesed

1st Choice kuivtoitudes kasutatakse spetsiaalseid kelaaditud orgaanilisi mineraalaineid, mis soodustavad toiteelementide tõhusamat imendumist ja sellega kaasnevalt ka luude optimaalset arengut. Liigeste tervise parandamiseks ja säilitamiseks lisatakse toitudesse glükoosamiini ja kondroitiini, mis on eriti vajalikud vanemas eas kassidele.

Kaalukontroll

Vastavalt vajadusele sisaldavad teatud 1st Choice kuivtoidud suurendatud koguses L-karnitiini ja konjugeeritud linoolhapet (CLA). Teaduslikult on põhjendatud, et need looduslikud koostisained soodustavad rasvade ainevahetust, pärsivad rasvade ladestumist ja säilitavad rasvavaba lihasmassi. Lisaks toetab CLA ka immuunsüsteemi ja vähendab riski haigestuda ateroskleroosi ja teise tüübi diabeeti.

 

Hea nägemine ja terve süda

Toidu koostisesse on lisatud tauriini, mis on kassidele asendamatu aminohape ning aitab säilitada hea nägemise ja südame-veresoonkonna tervise.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Kategooriad