1st Choice koeratoidud

 

1st Choice Super Premium kvaliteediga toidud on Teie koerale parim valik! 

PEAMISED EELISED:

  • Eriti hea kvaliteediga koostisained.
  • EI SISALDA maisi, nisu ega sojat.
  • Ei SISALDA liha kõrvalsaaduseid võimaldamaks optimaalset seeditavust.
  • Kasutatud on ainult looduslikke säilitusaineid, mis tagavad toidu värskuse.
  • EI SISALDA kunstlikke maitse- ega värvaineid.
  • Spetsiaalselt väljatöötatud toidukoostised arvestavad koerte erinevate eluetappide vajaduste ja eluviisiga.
  • Toidud on isuäratava loomuliku maitsega, mida koerad kindlasti armastavad!
  • Graanulite spetsiaalne kuju toetab toidu paremat seeditavust ja hammaste puhastumist.
  • Toidud, mis loovad eeldused heale tervisele ja pikaealisusele!

 

Kuivtoidud on toodetud Kanadas ning üksnes hoolikalt kontrollitud  toorainetest.

Tootja - PLB International.

 

 

TRIPLE ACTION'I SÜMBOLID

Kõik 1st Choice’i koeratoidud on tähistatud Triple Action’i sümboliga, millega rõhutatakse toidu peamisi omadusi.

1st Choice’i toidud on valmistatud koera üldtervise vajadustest terviklikult lähtuvalt, arvestades ka east ning elustiilist tulenevate erisustega. Triple Action’i sümbol võimaldab lihtsamalt selles veenduda ning mõista millised koostisained, milliseid omadusi kannavad.

Triple Action’i sümbolil on värvikombinatsioonide abil välja toodud toitu esmaselt iseloomustavad kolm omadust, mis on märgitud kollase, sinise või punase värviga. Koostisainete loetelust leiate vastavad koostisained lihtsalt – nende esiletõstmiseks on kastutatud samu, rõhutatud omadustele vastavaid värve.

 

 

HAMBAD +: _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

Hambahooldus

Looduslikud rohelise tee ekstraktid on muutunud populaarseks naturaalseks inimeste suuhügieeni vahendiks. Nüüd on selle kasulikud omadused leidnud rakendust ka kassitoitudes. Rohelise tee ekstrakt kuivtoidus aitab kontrollida ja kõrvaldada kahjulikke baktereid suuõõnes, tagades värskema hingeõhu ja parema üldise tervise.

Suukeskkonda happelisemaks muutmiseks on toidule lisatud vesilahustuvat vitamiini C, mille toimel vähenevad suus hambakivi tekkimist ja halba hingeõhku soodustavad bakterid.

Toidule lisatakse ka tselluloosi, mis aitab eemaldada hambakivi ning puhastada hambaid ja igemeid.

 

OOMEGA-3-6-9: _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

Karvkatte hea seisund

Tasakaalustatud optimaalses koguses asendamatud rasvahapped oomega-6 ja -9 (kanarasv, letsitiin) ja oomega-3 (heeringaõli, täisteralinaseemned) kindlustavad terve naha, läikiva karvkatte ja vähendavad karvade väljalangemist. Lähtuvalt teatud koerte eripärast on mõnele toidule lisatud L-tsüstiini: amonihapet, mis üldjuhul soodustab karvakasvu, kuid vähendab ka võimalikku naha seisundist tulenevat ebamugavustunnet.

 

DHA: _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

Vaimne arenemine

1st Choice toidud sisaldavad heeringaõli, mis on rikkalik DHA allikas. Loodusliku päritoluga oomega-3-rasvhape DHA (dokosaheksaeenhape) on vajalik nii kutsikatele kui ka vanematele koertele, soodustades nende vaimset arengut ja terasust

 

IMMUUNSUS +: _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

Tugev immuunsüsteem

1st Choice’i toidud sisaldavad C- ja E-vitamiine ning beeta-karoteeni, mis suurendavad organismi vastupanuvõimet haigustele. Lisatud prebiootikumid hõlbustavad kasulike bakterite kasvamist ja seeläbi parandavad soolestiku funktsioneerimist.

 

LÕHNAKONTROLL: _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

Lõhnakontroll

Uriini ja väljaheidete ebameeldiva lõhna vähendamiseks kasutatakse 1st Choice toitudes naturaalset tääkliilia ekstrakti, mis aitab pärssida lõhna põhjustava ammoniaagi moodustumist.

 

SEEDIMINE +: _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

Korras seedetalitlus

Loodusliku päritoluga prebiootikumid, nagu siguriekstrakt (inuliini allikas, frukto-oligosahhariidid) ja pärmiekstrakt (manno-oligosahhariidid), soodustavad kasulike soolestiku bakterite kasvamist ja arenemist. Teatud spetsiaalse koostisega kuivtoidud sisaldavad lisaks veel ka ingveriekstrakte, mis aitavad vähendada iiveldust ja gaaside teket.

 

KIUDAINED +: _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

Toidumassi tõhus liikumine soolestikus

Võtmeküsimus soolte tervise toetamisel seisneb kuivtoidu valmistamiseks õige tooraine valimises. Kiudaineterikaste toiduainete, nagu tomati ja peedi viljaliha, kasutamine toidus toetab toidumassi kiiremat liikumist soolestikus, vähendades samas ka stressi ja organismi vananemisega seotud mõjusid.

 

LIIGESED: _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

Terved liigesed

1st Choice kuivtoitudes kasutatakse spetsiaalseid kelaaditud orgaanilisi mineraalaineid, mis soodustavad toiteelementide tõhusamat imendumist ja sellega kaasnevalt ka luude optimaalset arengut. Liigeste tervise parandamiseks ja säilitamiseks lisatakse toitudesse glükoosamiini ja kondroitiini, mis on eriti vajalikud vanemas eas koertele. Samal eesmärgil on toidule lisatud kollageeni (želatiini), mis tõenduspõhiselt leevendab artriiti põevate koerte vaeguseid.

 

ENERGIASISALDUS –: _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

Kaalukontroll

Vastavalt vajadusele sisaldavad teatud 1st Choice kuivtoidud suurendatud koguses L-karnitiini ja päevalilleõli ekstrakti. Teaduslikult on tõestatud, et need looduslikud koostisained soodustavad rasvade ainevahetust, pärsivad rasvade ladestumist ja säilitavad rasvavaba lihasmassi. Lisaks toetab päevalilleõli ekstrakt ka immuunsüsteemi ja seda seostatakse riski vähenemisega haigestuda ateroskleroosi või teise tüübi diabeeti.

 

NÄGEMINE +: _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

Hea nägemine ja terve süda

Toidu koostisesse on lisatud tauriini, mis on koertele asendamatu aminohape ning aitab säilitada hea nägemise ja südame-veresoonkonna tervise.

 

OPTIMAALNE pH: _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

Uriini pH kontroll

Uriini pH mõjutab otseselt kuseteedes kristallide tekkimist. Optimaalse pH (happelisuse) tagamiseks on 1st Choice’i koeratoidule Light - Healthy Weight lisatud loodusliku päritoluga DL-metioniini ja naatriumbisulfaati.


Kategooriad