Soodushinnaga! Traksid koerale, disainmustriga Safari Black (Red Dingo) Suurenda

Traksid koerale, disainmustriga Safari Black (Red Dingo)

Red Dingo Red Dingo

Uus

Disainpaelaga tekstiilist traksid koerale Austraalia firmalt Red Dingo.

Lisainfo allpool.

Valgekihv

Laos

 • 15
 • 15 mm

11,12 €

13,90 €

-20%

Tootepilt Tootekood Suurus nr Rihma laius Tekstiilrihma muster Hind Lisa ostukorvi
DH-SA-BB-15 15 15 mm Safari Black 13,90 € 11,12 € -20%
Lisa ostukorvi

  Traksid koertele disainmustriga Red Dingo

  Klamber suuruse reguleerimiseks - kaelarihma pikkus on reguleeritav vastavalt kaela ümbermõõdule. Bucklebone – kondikujuline klõpskinnisega pannal - Red Dingo kaubamärk ja registreeritud disain. Pannal on kujundatud mitte üksnes hea välja nägema, vaid on ka üks tugevamaid külgedelt avatavatest pannaldest, mida kasutatakse lemmikloomatööstuses. 
  Rihm - eriti kvaliteetne pehmena tunduv nailonkangas, mis on kootud peenest kvaliteetsest lõngast. Tiheda koega kootud servad annavad maksimaalse hõõrdekindluse. Vastab ISO standarditele 105-C03 ja 105-B05 (värvipüsivus pesemise ja ultraviolettkiirguse toimele). D-aasad – maksimaalse tugevusega aasad on keevitatud ja valmistatud roostevaba pinnaga süsinikterasest. 
  Disainmustriga kaunistuspael - eriline kudumistehnika ja äärestatud serv välistavad kanga narmendamise ning muudavad paela vastupidavaks kulumisele ja hõõrdumisele. Paela läike ja värvide erksuse võimendamiseks kasutatakse üksnes  täisspektri värvides lõngasid. Õmbluste servad - kõik rihma läbilõiked on tehtud 20-kraadise nurga all, et ära hoida nahaärritusi ja suurendada lemmiklooma mugavust. See tagab ka rihmade parima kvaliteedi ja suurepärase välimuse.

    

   

  Lisainfo Disainmustriga
  TOOTEVALIKUD
  Tekstiilrihma muster
  Rihma laius    * Nõutud
   
  15 mm
   
  Suurus nr
    
    Kogus:

  Tekstiilist traksid