Soodushinnaga! Traksid ja jalutusrihm kassile, disainmustriga White Spots Dark Blue (Red Dingo) Suurenda

Traksid ja jalutusrihm kassile, disainmustriga White Spots Dark Blue (Red Dingo)

Red Dingo Red Dingo

Uus

Disainpaelaga tekstiilist traksid ja jalutusrihm kassile Austraalia firmalt Red Dingo.

Valgekihv

Laos

15,12 €

18,90 €

-20%

Tootepilt Tootekood Tekstiilrihma muster Hind Lisa ostukorvi
CH-S5-DB-12 White Spots Dark Blue 18,90 € 15,12 € -20%
Lisa ostukorvi

  Jalutusrihmaga traksid kassidele, disainmustriga - Cat Harness & Lead Designs (Red Dingo) 

  Kassidele kaelarihm jalutusrihm Cat Collar Red Dingo

  Kassi kaelarih Red Dingo

  Kasside kaelarihmad jalutusrihmad Red Dingo Cat Leads Rihm - eriti kvaliteetne pehmena tunduv nailonkangas, mis on kootud peenest kvaliteetsest lõngast. Tiheda koega kootud servad annavad maksimaalse hõõrdekindluse. Vastab ISO standarditele 105-C03 ja 105-B05 (värvipüsivus pesemise ja ultraviolettkiirguse toimele).
  Cat leads kasside kaelarihmad Red Dingo Kalakujuline klõpskinnisega turvapannal - spetsiaalne konstruktsioon tagab kassi ohutuse, kui loom peaks seikluse käigus millegi taha kinni jääma. Pannal avaneb 2-kg surve avaldamisel automaatselt.
  Kaelarihm jalutusrihm kassile Cat Harnesses Leads Red Dingo Disainmustriga kaunistuspael - eriline kudumistehnika ja äärestatud serv välistavad kanga narmendamise ning muudavad paela vastupidavaks kulumisele ja hõõrdumisele. Paela läike ja värvide erksuse võimendamiseks kasutatakse üksnes  täisspektri värvides lõngasid.
  Kaelarihmad jalutusrihmad kassidele Red Dingo Cat Collars Leads Jalutusrihma karabiin – patenteeritud süsteemiga vahetatavad Red Dingo karabiinid on ühed tugevaimad kogu lemmikloomatööstuses.
  Kassi kaelarihm jalutusrihm Cat Collar Lead Design Red Dingo D-aasad – maksimaalse tugevusega D-aasad on keevitatud ja valmistatud roostevaba pinnaga süsinikterasest.
  Kaelarihmad jalutusrihmad kassidele Cat Collars Leads Designs Red Dingo Õmbluste servad - kõik rihma läbilõiked on tehtud 20-kraadise nurga all, et ära hoida nahaärritusi ja suurendada lemmiklooma mugavust. See tagab ka rihmade parima kvaliteedi ja suurepärase välimuse.
  Kassile kaelarihm jalutusrihm Cat Lead Collar Design Red Dingo Klambrid suuruse reguleerimiseks - trakside rihmade pikkus on reguleeritav vastavalt kassi suurusele.
  Kaelarihmad jalutusrihmad kassidele Cat Collars Leads Designs Red Dingo Jalutusrihma polsterdatud käeaas – täidetud pehme materjaliga eriliselt mugavaks käeshoidmiseks.

  Koera kaelarihm Red Dingo

  Lisainfo Disainmustriga
  TOOTEVALIKUD
  Tekstiilrihma muster
    
    Kogus:

  Traksid ja jalutusrihmad kassidele