Traksid koerale, helkurmustriga - Reflective Bones Black Suurenda

Traksid koerale, helkurmustriga (Red Dingo)

Red Dingo Red Dingo

Uus

Laos

 • 20
 • 25

24,50 €

TootepiltTootekoodSuurus nrVärvusHindLisa ostukorvi
DH-RB-BB-2525Reflective Bones Black 24,50 €
Lisa ostukorvi
DH-RZ-DB-2525Reflective Ziggy Dark Blue 24,50 €
Lisa ostukorvi
DH-RZ-PU-2020Reflective Ziggy Purple 20,90 €
Lisa ostukorvi
DH-RB-BB-2020Reflective Bones Black 20,90 €
Lisa ostukorvi
DH-RB-RE-2525Reflective Bones Red 24,50 €
Lisa ostukorvi
  DH-RB-PU-ME.jpg

  Klamber suuruse reguleerimiseks - kaelarihma pikkus on reguleeritav vastavalt kaela ümbermõõdule.Bucklebone – kondikujuline klõpskinnisega pannal - Red Dingo kaubamärk ja registreeritud disain. Pannal on kujundatud mitte üksnes hea välja nägema, vaid on ka üks tugevamaid külgedelt avatavatest pannaldest, mida kasutatakse lemmikloomatööstuses. 
  Rihm - eriti kvaliteetne pehmena tunduv nailonkangas, mis on kootud peenest kvaliteetsest lõngast. Tiheda koega kootud servad annavad maksimaalse hõõrdekindluse. Vastab ISO standarditele 105-C03 ja 105-B05 (värvipüsivus pesemise ja ultraviolettkiirguse toimele).D-aasad – maksimaalse tugevusega aasad on keevitatud ja valmistatud roostevaba pinnaga süsinikterasest. 
  Helkurmustriga kaunistuspael - annab kindluse, et lemmikloom on nähtav nii halbades ilmaoludes kui ka öösel. Helkurmustris kasutatud kondikujutised katavad rihma kogu ulatuses ja helgivad kirkalt tänavavalgustuse ja autotulede mõjul. Helkurmaterjal vastab USA ANSI/ISEA 107-199 ja EU EN471 standarditele. Õmbluste servad - kõik rihma läbilõiked on tehtud 20-kraadise nurga all, et ära hoida nahaärritusi ja suurendada lemmiklooma mugavust. See tagab ka rihmade parima kvaliteedi ja suurepärase välimuse.

    

    

  Red Dingo helkurmustriga rihmad on tõeliselt kvaliteetsed vastates USA ANSI/ISEA 107-199 ja EU EN471 standarditele.

   

  TOOTEKATEGOORIAD

  Kaelarihmad-jalutusrihmad-traksid koertele