Kaelarihm kassile mustriga - Snake Eyes Orange Suurenda

Kaelarihm kassile, disainitud mustriga (Red Dingo)

Red Dingo Red Dingo

Uus

Laos

 • 12

5,40 €

TootepiltTootekoodSuurus nrVärvusHindLisa ostukorvi
CC-PI-HP-1212Paw Impressions Hot Pink 5,40 €
Lisa ostukorvi
CC-MO-PU-SM12Mouse Purple 5,40 €
Lisa ostukorvi
CC-SH-SI-SM12Shark Silver 5,40 €
Lisa ostukorvi
CC-CO-DB-1212Cosmos Dark Blue 5,40 €
Lisa ostukorvi
CC-HY-BR-1212Hypno Brown 5,40 €
Lisa ostukorvi
CC-SE-OR-SM12Snake Eyes Orange 5,40 €
Lisa ostukorvi
CC-CO-RE-1212Cosmos Red 5,40 €
Lisa ostukorvi
CC-BM-TQ-1212Bumble Bee Turquoise 5,40 €
Lisa ostukorvi


     

  Klamber suuruse reguleerimiseks - kaelarihma pikkus on reguleeritav vastavalt kaela ümbermõõdule.Kalakujuline klõpskinnisega turvapannal - spetsiaalne konstruktsioon tagab kassi ohutuse, kui loom peaks seikluse käigus millegi taha kinni jääma. Pannal avaneb 2-kg surve avaldamisel automaatselt.
  Rihm - eriti kvaliteetne pehmena tunduv nailonkangas, mis on kootud peenest kvaliteetsest lõngast. Tiheda koega kootud servad annavad maksimaalse hõõrdekindluse. Vastab ISO standarditele 105-C03 ja 105-B05 (värvipüsivus pesemise ja ultraviolettkiirguse toimele).Kelluke - Red Dingo kasside kaelarihmad on varustatud turvakellukesega, et kohalik looduslik elu oleks kaitstud.
  Disainmustriga kaunistuspael - eriline kudumistehnika ja äärestatud serv välistavad kanga narmendamise ning muudavad paela vastupidavaks kulumisele ja hõõrdumisele. Paela läike ja värvide erksuse võimendamiseks kasutatakse üksnes  täisspektri värvides lõngasid.Õmbluste servad - kõik rihma läbilõiked on tehtud 20-kraadise nurga all, et ära hoida nahaärritusi ja suurendada lemmiklooma mugavust. See tagab ka rihmade parima kvaliteedi ja suurepärase välimuse.


    

  TOOTEKATEGOORIAD

  RIHMAD JA TRAKSID KASSIDELE