Traksid ja jalutusrihm kassile, helkurribaga - Fish Red Reflective Suurenda

Traksid ja jalutusrihm kassile, helkurmustriga (Red Dingo)

Red Dingo Red Dingo

Uus

Laos

 • 12

16,90 €

TootepiltTootekoodSuurus nrVärvusHindLisa ostukorvi
CH-RF-RE-1212Reflective Fish Red 16,90 €
Lisa ostukorvi
CH-RF-HP-1212Reflective Fish Hot Pink 16,90 €
Lisa ostukorvi
CH-RF-TQ-1212Reflective Fish Turquoise 16,60 €
Lisa ostukorvi
  CH-RF-RE-12.jpg

     

  Helkurmustriga kaunistuspael - annab kindluse, et lemmikloom on nähtav nii halbades ilmaoludes kui ka öösel. Helkurmustris kasutatud kalakujutised katavad rihma kogu ulatuses ja helgivad kirkalt tänavavalgustuse ja autotulede mõjul. Helkurmaterjal vastab USA ANSI/ISEA 107-199 ja EU EN471 standarditele.Kalakujuline klõpskinnisega turvapannal - spetsiaalne konstruktsioon tagab kassi ohutuse, kui loom peaks seikluse käigus millegi taha kinni jääma. Pannal avaneb 2-kg surve avaldamisel automaatselt.
  Disainmustriga kaunistuspael - eriline kudumistehnika ja äärestatud serv välistavad kanga narmendamise ning muudavad paela vastupidavaks kulumisele ja hõõrdumisele. Paela läike ja värvide erksuse võimendamiseks kasutatakse üksnes  täisspektri värvides lõngasid.Jalutusrihma karabiin – patenteeritud süsteemiga vahetatavad Red Dingo karabiinid on ühed tugevaimad kogu lemmikloomatööstuses.
  D-aasad – maksimaalse tugevusega D-aasad on keevitatud ja valmistatud roostevaba pinnaga süsinikterasest.Õmbluste servad - kõik rihma läbilõiked on tehtud 20-kraadise nurga all, et ära hoida nahaärritusi ja suurendada lemmiklooma mugavust. See tagab ka rihmade parima kvaliteedi ja suurepärase välimuse.
  Klamber suuruse reguleerimiseks - kaelarihma pikkus on reguleeritav vastavalt kaela ümbermõõdule.Polsterdatud käeaas – täidetud pehme materjaliga eriliselt mugavaks käeshoidmiseks.

    

  Red Dingo helkurmustriga rihmad on tõeliselt kvaliteetsed vastates USA ANSI/ISEA 107-199 ja EU EN471 standarditele.

   

  TOOTEKATEGOORIAD

  RIHMAD JA TRAKSID KASSIDELE