Traksid ja jalutusrihm kassile, disainitud mustriga - Cosmos Red Suurenda

Traksid ja jalutusrihm kassile, disainitud mustriga (Red Dingo)

Red Dingo Red Dingo

Uus

Laos

 • 12

15,90 €

TootepiltTootekoodSuurus nrVärvusHindLisa ostukorvi
CH-CO-RE-1212Cosmos Red 15,90 €
Lisa ostukorvi
CH-DC-TQ-1212Daisy Chain Turquoise 15,90 €
Lisa ostukorvi

     

  Rihm - eriti kvaliteetne pehmena tunduv nailonkangas, mis on kootud peenest kvaliteetsest lõngast. Tiheda koega kootud servad annavad maksimaalse hõõrdekindluse. Vastab ISO standarditele 105-C03 ja 105-B05 (värvipüsivus pesemise ja ultraviolettkiirguse toimele).Kalakujuline klõpskinnisega turvapannal - spetsiaalne konstruktsioon tagab kassi ohutuse, kui loom peaks seikluse käigus millegi taha kinni jääma. Pannal avaneb 2-kg surve avaldamisel automaatselt.
  Disainmustriga kaunistuspael - eriline kudumistehnika ja äärestatud serv välistavad kanga narmendamise ning muudavad paela vastupidavaks kulumisele ja hõõrdumisele. Paela läike ja värvide erksuse võimendamiseks kasutatakse üksnes  täisspektri värvides lõngasid.Jalutusrihma karabiin – patenteeritud süsteemiga vahetatavad Red Dingo karabiinid on ühed tugevaimad kogu lemmikloomatööstuses.
  D-aasad – maksimaalse tugevusega D-aasad on keevitatud ja valmistatud roostevaba pinnaga süsinikterasest.Õmbluste servad - kõik rihma läbilõiked on tehtud 20-kraadise nurga all, et ära hoida nahaärritusi ja suurendada lemmiklooma mugavust. See tagab ka rihmade parima kvaliteedi ja suurepärase välimuse.
  Klamber suuruse reguleerimiseks - kaelarihma pikkus on reguleeritav vastavalt kaela ümbermõõdule.Polsterdatud käeaas – täidetud pehme materjaliga eriliselt mugavaks käeshoidmiseks.

    

  TOOTEKATEGOORIAD

  RIHMAD JA TRAKSID KASSIDELE