Soodushinnaga! Uus Jalutusrihm koerale, disainmustriga Circadelic Brown (Red Dingo) Suurenda

Jalutusrihm koerale, disainmustriga Circadelic Brown (Red Dingo)

Red Dingo Red Dingo

Uus

Disainpaelaga tekstiilist jalutusrihm koerale Austraalia firmalt Red Dingo.
Rihma pikkus reguleeritav 1,11,8 m. 

Lisainfo allpool.

Valgekihv

Rohkem infot

Laos

 • 25
 • 25 mm

10,80 €

13,50 €

-20%

TootepiltTootekoodSuurus nrRihma laiusTekstiilrihma musterHindLisa ostukorvi
L6-CI-BR-LG2525 mmCircadelic Brown 13,50 € 10,80 €
Lisa ostukorvi

  Koera jalutusrihmade suurused Red Dingo


      

  Polsterdatud käeaas – täidetud pehme materjaliga eriliselt mugavaks käeshoidmiseks.Klamber suuruse reguleerimiseks - kaelarihma pikkus on reguleeritav vastavalt kaela ümbermõõdule.
  Rihm - eriti kvaliteetne pehmena tunduv nailonkangas, mis on kootud peenest kvaliteetsest lõngast. Tiheda koega kootud servad annavad maksimaalse hõõrdekindluse. Vastab ISO standarditele 105-C03 ja 105-B05 (värvipüsivus pesemise ja ultraviolettkiirguse toimele).Õmbluste servad - kõik rihma läbilõiked on tehtud 20-kraadise nurga all, et ära hoida nahaärritusi ja suurendada lemmiklooma mugavust. See tagab ka rihmade parima kvaliteedi ja suurepärase välimuse.
  Disainmustriga kaunistuspael - eriline kudumistehnika ja äärestatud serv välistavad kanga narmendamise ning muudavad paela vastupidavaks kulumisele ja hõõrdumisele. Paela läike ja värvide erksuse võimendamiseks kasutatakse üksnes  täisspektri värvides lõngasid.Jalutusrihma karabiin – patenteeritud süsteemiga vahetatavad Red Dingo karabiinid on ühed tugevaimad kogu lemmikloomatööstuses.

     

  hooldus3.jpg

  LisainfoDisainmustriga

  Tekstiilist jalutusrihmad