• -20%
Kassi ja koera küünetangid (Duvoplus)
Kassi ja koera küünetangid (Duvoplus)
Kassi ja koera küünetangid (Duvoplus)
Kassi ja koera küünetangid (Duvoplus)

Kassi ja koera küünetangid (Duvoplus)

  • Tugevad, teravad kassi või koera küünetangid.
  • Varustatud turvalukuga.
  • Ergonoomiline käepide, mis on valmistatud vastupidavast ja mugavast termoplastilisest kummist(TPR).
  • Küünetangid sobivad lemmiklooma pehmete ja keskmise suurusega küünte jaoks.

Kassi ja koera küünte lõikamine on mitmel põhjusel väga oluline. Küünetangide kasutamise kohta küsi täpsemat nõu spetsialistilt või veterinaararstilt.

S suuruses küünetangid sobivad kasside ja väikeste koerte küünte lõikamiseks. L suuruses küüntengid sobivad suurematele koertele.

Размер
  • S
  • L
6,99 € 8,74 € -20%
С НДС
Read more

 

Koerte ja kasside küünte lõikamine on oluline mitmel põhjusel:

Vigastuste vältimine

Liiga pikad küüned võivad põhjustada loomale valu ja ebamugavust, eriti kõndimisel. Koertel võivad pikad küüned põhjustada ebaloomulikku kõnnakut ja isegi liigese- või seljaprobleeme. Kassidel võivad pikad küüned kinni jääda vaipadesse, mööblisse või muudesse materjalidesse, põhjustades vigastusi.

Küünte tervis

Regulaarne küünte lõikamine aitab vältida küünte lõhenemist ja murdumist, mis võib olla valulik ja võib vajada veterinaararsti sekkumist.

Käitumisprobleemide ennetamine

Eriti kasside puhul võib küünte lõikamine aidata vähendada soovimatut kraapimist, kaitstes seeläbi mööblit ja muid esemeid.

Inimeste ja teiste loomade ohutus

Teravad küüned võivad vigastada inimesi või teisi loomi, eriti mängmise ajal.

Küünte lõikamise sagedus

Kui tihti küüsi lõigata, sõltub looma aktiivsusest, vanusest ja elukeskkonnast.

Koertel soovitatakse tavaliselt küüsi lõigata iga 1-2 kuu järel, kuid see võib varieeruda sõltuvalt koera aktiivsusest ja küünte kasvukiirusest. Aktiivsemad koerad, kes veedavad palju aega kõvadel pindadel, kulutavad oma küüsi rohkem loomulikul teel.

Kassidel võib olla vajadus lõigata küüsi sagedamini, umbes iga 2-4 nädala järel. Kasside küüned kasvavad kiiremini. Toakasside küüned vajavad hooldust tihedamini kui õues liikuvate kasside küüned.

Oluline on märkida, et kassi küünte, samuti ka koera küünte lõikamise sagedus ja tehnikad võivad erineda sõltuvalt looma individuaalsetest vajadustest. Seetõttu on soovitatav konsulteerida veterinaararstiga, et saada nõuandeid enda lemmiklooma kohta.

Duvoplus
10073
5414365262211

В этой категории 8 товаров:

Покупатели этого товара так же приобрели:

Product added to wishlist