VÄIKELOOMALE

Siin on 8 toodet.
Kuvatakse 1 - 8 toodet 8-st
 • Savic Relax De Luxe Tube Fake Fur rippkiik puuri rotile, tuhkrule (Savic)
  -20%
  Laos
  Rippkiik puuri rottidele, tuhkrutele (Savic)

  SAVIC, RELAX DE LUXE TUBE FAKE FUR rippkiik sobib rottide, tuhkrute jt väikeloomade puuridesse. Valmistatud kunstkarusnahast.

  9,52 € 11,90 € -20%
 • Heinasõim küülikule, meriseale (Savic)
  -20%
  Ei ole saadaval
  Heinasõim küülikule, meriseale (Savic)

  SAVIC, BUNNY TOY heinasõim sobib küülikute, merisigade puuridesse. See on põnev alternatiiv harilikele toidunõudele, pakkudes väikesele lemmikule füüsilist ja vaimset tegevust oma toidu kättesaamisel. Heinasõimega on komplektis kaasas alus, millega on lihtne sõim puuri võre külge paigutada või puuri põrandale panna. Sõime võib kasutada ka ilma aluseta ja...

  11,12 € 13,90 € -20%
 • SPELOS XL METRO puur hiirtele, kuldhamstrile (Savic)
  -20%
  Laos
  SPELOS XL METRO puur hiirtele, kuldhamstrile (Savic)

  SAVIC, SPELOS XL METRO puur sobib hiirtele ja teistele väikeloomadele. Sobib koduks ka ühele kuldhamstrile. Spelos XL Metro puuril on väljaulatuv tunnel, et pakkuda väikeloomale rohkem liikumis- ja mänguruumi. Puuriga on kaasas platvorm, jooksuratas, joogipudel, sööginõu ja tunnel. Pakendatud värvilisse kartongist karpi.

  29,52 € 36,90 € -20%
 • MARTHA TRIPLE puur hamstrile, väikeloomale (Savic)
  -20%
  Laos
  MARTHA TRIPLE puur hamstritele (Savic)

  SAVIC, MARTHA TRIPLE puur sobib hamstritele. Puuriga on kaasas maja, 2 platvormi, redel, toidunõu, jooksuratas ja joogipudel.  Belgia firma Savic on üks Euroopa hinnatumatest lemmikloomakaupade tootjatest.

  21,04 € 26,30 € -20%
 • MICKEY 2 XL puur hiirele, kääbushamstrile (Savic)
  -20%
  Laos
  MICKEY 2 XL puur hiirtele, kääbushamstritele (Savic)

  SAVIC, MICKEY 2 XL  puur hiirtele, kääbushamstritele. Puuriga on kaasas metallvõrest platvorm, joogipudel, magamisase Sputnik, tunnelid, jooksuratas ja toidunõu.  Belgia firma Savic on üks Euroopa hinnatumatest lemmikloomakaupade tootjatest.

  75,92 € 94,90 € -20%
 • IZZY METRO puur hamstritele (Savic)
  -20%
  Laos
  IZZY METRO puur hamstritele (Savic)

  SAVIC, IZZY METRO puur sobib hamstrile. Sobib ka ühe kuldhamstri (süüria hamstri) pidamiseks.  Puuriga on kaasas maja, platvorm, redel, toidunõu, jooksuratas ja joogipudel. Tugev plastalus, sinist värvi metallvõre, 2 kinnitusklambrit, platvorm, liurada, iglu, sööginõu, mängutunnel, joogipudel 150 ml. Võrede vahe laius on 9,5 mm.  Tootja Savic. Toodetud...

  31,92 € 39,90 € -20%
 • HABITAT METRO puur hamstritele, liivahiirtele (Savic)
  -20%
  Laos
  HABITAT METRO puur hamstritele, liivahiirtele (Savic)

  HABITAT METRO puur sobib liivahiirtele ja hamstritele pakkudes neile küllaga ajaviidet. Täida puuri plastosa suurema koguse liiva või muu allapanuga, jäljendamaks liivahiirte loomulikku elukeskkonda, ja muuda see ideaalseks kohaks, kus saab kaevata, peitu pugeda ja pesa rajada. Plastiktunnel pakub loomakestele pikkadeks tundideks mängulusti.  Tootja...

  39,92 € 49,90 € -20%
 • MICKEY LARGE puur hiirele, kääbushamstrile (Savic)
  -20%
  Laos
  MICKEY LARGE puur hiirtele, kääbushamstritele (Savic)

  SAVIC, MICKEY LARGE  puur hiirtele, kääbushamstritele.  Puuriga on kaasas plastikust platvorm, joogipudel, iglumaja, jooksuratas ja toidunõu.  Puuri ülaosas on kaks väikest luuki, mille kaudu on soovi korral võimalik paigutada tunnelid (ei sisaldu komplektis). Belgia firma Savic on üks Euroopa hinnatumatest lemmikloomakaupade tootjatest.

  39,20 € 49,00 € -20%

TOOTEKATEGOORIAD

VÄIKELOOMALE

Informatsioon

E-poe kõik kaubamärgid