Privaatsuspoliitika üldtingimused


Palmar OÜ kaitseb klientide ja kasutajate privaatsust. Sellest lähtuvalt oleme koostanud käesolevad privaatsuspoliitika üldtingimused, mis käsitlevad kliendi andmete töötlemist, sh kogumine, kasutamine, avaldamine. Meie tegevus andmete töötlemisel on kooskõlas Eesti Vabariigi ja Euroopa Liidu õigusaktidega.  


Isikuandmete kogumine ja kasutamine
Isikuandmed on andmed, mida Palmar OÜ kogub eelkõige kliendiga sõlmitud müügilepingu täitmiseks ja temaga kontakteerumiseks.

Klientide isikuandmete kogumine võib toimuda alljärgnevatel viisidel:
• kontaktandmete (sh nimi, isikukood, postiaadress, telefoninumber, e-posti aadress) esitamisel meie veebilehel või kauplustes;
• veebilehe kasutamisel kliendi kontoinfost või küpsiste (cookies) kaudu;
• ostu sooritamisel meie e-poes või kaupluses isiku kontaktandmete või ostueelistusi puudutavate andmete talletamisel;
• järelmaksutaotluse esitamisel. 
 

Kogutud isikuandmete kasutamine
Kogutud isikuandmete abil saame kliente teavitada Palmar OÜ tooteuudistest, kampaaniatest ja pakkumistest. Klient, kes ei soovi olla meie uudiskirja adressaatide nimekirjas või saada teavitusi teda huvitada võivatest toodetest, saab ennast adressaatide nimekirjast igal ajal eemaldada. Kogutud isikuandmeid kasutame ka kauba kohaletoimetamiseks ning kliendi ees võetud kohustuste täitmiseks. Kliendi teenindamiseks avaldame asjakohased kontaktandmed kolmandale osapoolele transpordi- või järelmaksu teenuse pakkumiseks.

 

Isikuandmete kaitse
Palmar OÜ rakendab kõiki ettevaatusabinõusid (sh administratiivsed, tehnilised ja füüsilised meetmed) kliendi isikuandmete kaitsmiseks. Juurdepääs andmete muutmiseks ja töötlemiseks on ainult selleks õigustatud isikutel.
 

Turvalisus
Palmar OÜ käsitleb kõiki talle teatavaks saanud kliendi isikuandmeid konfidentsiaalse infona. Krüpteeritud andmesidekanal pankadega tagab ostu sooritaja isikuandmete ja pangarekvisiitide turvalisuse.
 

Privaatsuspoliitika tingimused ja muudatused
Valgekihv.ee veebilehte kasutama asudes või püsikliendi avalduse täitmisel loetakse, et klient on käesolevate põhimõtete ja tingimustega tutvunud ning nendega nõustunud.
Palmar OÜ jätab endale õiguse vajadusel privaatsuspoliitika üldtingimusi muuta, teavitades sellest kõiki püsikliente.

Kõigi privaatsuspoliitika või andmetöötluse kohta tekkivate küsimustega palume meile kirjutada aadressile info@valgekihv.ee.

Toode lisati soovikorvi