Puurid väikeloomadele

Siin on 7 toodet.
Kuvatakse 1 - 7 toodet 7-st
 • MARTHA TRIPLE puur hamstrile, väikeloomale (Savic)
  -20%
  Laos
  MARTHA TRIPLE puur hamstritele (Savic)

  SAVIC, MARTHA TRIPLE puur sobib hamstritele. Puuriga on kaasas maja, 2 platvormi, redel, toidunõu, jooksuratas ja joogipudel.  Belgia firma Savic on üks Euroopa hinnatumatest lemmikloomakaupade tootjatest.

  21,04 € 26,30 € -20%
 • MICKEY 2 XL puur hiirele, kääbushamstrile (Savic)
  -20%
  Laos
  MICKEY 2 XL puur hiirtele, kääbushamstritele (Savic)

  SAVIC, MICKEY 2 XL  puur hiirtele, kääbushamstritele. Puuriga on kaasas metallvõrest platvorm, joogipudel, magamisase Sputnik, tunnelid, jooksuratas ja toidunõu.  Belgia firma Savic on üks Euroopa hinnatumatest lemmikloomakaupade tootjatest.

  75,92 € 94,90 € -20%
 • HABITAT METRO puur hamstritele, liivahiirtele (Savic)
  -20%
  Laos
  HABITAT METRO puur hamstritele, liivahiirtele (Savic)

  HABITAT METRO puur sobib liivahiirtele ja hamstritele pakkudes neile küllaga ajaviidet. Täida puuri plastosa suurema koguse liiva või muu allapanuga, jäljendamaks liivahiirte loomulikku elukeskkonda, ja muuda see ideaalseks kohaks, kus saab kaevata, peitu pugeda ja pesa rajada. Plastiktunnel pakub loomakestele pikkadeks tundideks mängulusti.  Tootja...

  39,92 € 49,90 € -20%
 • IZZY METRO puur hamstritele (Savic)
  -20%
  Laos
  IZZY METRO puur hamstritele (Savic)

  SAVIC, IZZY METRO puur sobib hamstrile. Sobib ka ühe kuldhamstri (süüria hamstri) pidamiseks.  Puuriga on kaasas maja, platvorm, redel, toidunõu, jooksuratas ja joogipudel. Tugev plastalus, sinist värvi metallvõre, 2 kinnitusklambrit, platvorm, liurada, iglu, sööginõu, mängutunnel, joogipudel 150 ml. Võrede vahe laius on 9,5 mm.  Tootja Savic. Toodetud...

  31,92 € 39,90 € -20%
 • SPELOS XL METRO puur hiirtele, kuldhamstrile (Savic)
  -20%
  Laos
  SPELOS XL METRO puur hiirtele, kuldhamstrile (Savic)

  SAVIC, SPELOS XL METRO puur sobib hiirtele ja teistele väikeloomadele. Sobib koduks ka ühele kuldhamstrile. Spelos XL Metro puuril on väljaulatuv tunnel, et pakkuda väikeloomale rohkem liikumis- ja mänguruumi. Puuriga on kaasas platvorm, jooksuratas, joogipudel, sööginõu ja tunnel. Pakendatud värvilisse kartongist karpi.

  29,52 € 36,90 € -20%
 • GENEVA puur hamstritele, kahekorruseline (Savic)
  -20%
  Laos
  GENEVA puur hamstritele, kahekorruseline (Savic)

  SAVIC, GENEVA kahekorruseline puur sobib hamstrile.  Puuriga on kaasas platvorm, sööginõu, redel, jooksuratas ja joogipudel.  Belgia firma Savic on üks Euroopa hinnatumatest lemmikloomakaupade tootjatest.

  47,20 € 59,00 € -20%
 • Transpordipuur väikeloomadele ELMO, suurused M ja L (Savic)
  -20%
  Laos
  Transpordipuur väikeloomadele ELMO, suurused M ja L (Savic)

  Elmo transpordipuurid sobivad väikeloomadele. Puurid on plastikust, pealt avatava läbipaistva kaanega. Transpordipuurid sobivad hästi näiteks veterinaari külastamiseks. Lemmiklooma saab kergesti puuri asetada. Piisav arv ventilatsiooniavasid garanteerivad puuris piisava õhuringluse. Suurused:- M (30,5 x 24,5 x 20,5 cm) - L  (36 x 28 x 22 cm)

  6,88 € 8,60 € -20%

TOOTEKATEGOORIAD

Puurid väikeloomadele

Informatsioon

Filtreeri:

E-poe kõik kaubamärgid