PUURID JA TARVIKUD KASSIDELE

Siin on 4 toodet.
Kuvatakse 1 - 4 toodet 4-st
 • Trotter 1, 2 ja 3 puur transpordiks kassile, koerale, küülikule (Savic) Trotter 1, 2 ja 3 puur transpordiks kassile, koerale, küülikule (Savic)
  -20%
  Laos
  TROTTER transpordipuurid kutsikatele, väiksematele...

  Savic Trotter transpordipuurid sobivad kutsikatele, väikest tõugu koertele, kassidele, küülikutele.  Puurid on kvaliteetsed, vastupidavast plastikust, kergesti kokkupandavad ja puhastatavad.  Puurid vastavad IATA (Rahvusvaheline Lennutranspordi Assotsiatsioon - International Air Transport Association) nõuetele.

  19,92 € - 29,52 €
  19,92 €
  24,90 € -20%
 • ZEPHOS-2 OPEN metallvõrest uksega transpordipuur kutsikatele, kassidele, küülikutele (Savic) ZEPHOS-2 OPEN metallvõrest uksega transpordipuur kutsikatele, kassidele, küülikutele (Savic)
  -20%
  Laos
  ZEPHOS-2 OPEN metallvõrest uksega transpordipuur...

  Savic Zephos Open transpordipuurid on kvaliteetsed, vastupidavast plastikust, kergesti kokkuandavad ja puhastatavad. Puuril on esimesel küljel metalluks ja peal plastikust avatav luuk. Zephos 2 Open sobib kuni 7 kg kaaluvale kutsikale, kassile, väikest tõugu koerale. Puurid vastavad IATA (Rahvusvaheline Lennutranspordi Assotsiatsioon - International...

  23,92 €
  23,92 €
  29,90 € -20%
 • ZEPHOS metallvõrest uksega transpordipuur kutsikatele, kassidele, küülikutele (Savic) ZEPHOS metallvõrest uksega transpordipuur kutsikatele, kassidele, küülikutele (Savic)
  -20%
  Laos
  ZEPHOS-1 metallvõrest uksega transpordipuur kutsikatele,...

  Savic Zephos-1 metallvõrest uksega transpordipuurid on kvaliteetsed, vastupidavast plastikust, kergesti kokkupandavad ja puhastatavad.  Sobiv kuni 5 kg kaaluvale kutsikale, kassile, küülikule. Puurid vastavad IATA (Rahvusvaheline Lennutranspordi Assotsiatsioon - International Air Transport Association) nõuetele.

  15,92 €
  15,92 €
  19,90 € -20%
 • Ventilaatori puurile, kaasaskantav, kaks kiirust Ventilaatori puurile, kaasaskantav, kaks kiirust
  -20%
  Laos
  Ventilaator puurile, kaasaskantav, kaks kiirust
  A1328

  Ventilaator pakub mõnusat jahedust ja kaitseb lemmiklooma ohtliku kuumuse eest nii kodus kui reisil olles.  Ventilaator on teisaldatav, saab kinnitada puuri võre külge. Sobib erinevatele puuridele. Töötab kahe D-patareiga (ei sisaldu komplektis).  Ventilaator on töökindel ja tagab maksimaalse võimsuse ja suurepärase õhuringluse. Ventilaatoril on kaks...

  25,60 €
  25,60 €
  32,00 € -20%

PUURID JA TARVIKUD KASSIDELE

Informatsioon

Filtreeri:

Kaubamärk

E-poe kõik kaubamärgid