Liivakastid kassidele

Siin on 17 toodet.
Kuvatakse 1 - 17 toodet 17-st
 • Matt kassi liivakasti ette, kärgstruktuuriga Oh My Cat! Matt kassi liivakasti ette, kärgstruktuuriga Oh My Cat!
  -20%
  Laos
  Matt kassi liivakasti ette, kärgstruktuuriga kahekordne...
  E1355

  Tänu sellele kassiliiva matile püsib su põrand puhas. Libisemiskindel matt püsib kassi liivakasti ees kindlalt paigal.  Matt on kvaliteetsest materjalist, vastupidav. Lihtne puhastada. Mati seest saab liiva kergesti liivakasti tagasi valada ja mati ära pesta.  Korjab kokku kogu liiva, mille kass liivakastist välja ajab. Veekindel. Kuivab kiiresti....

  11,12 €
  11,12 €
  13,90 € -20%
 • MEGA-LOO kassi liivakasti kühvel (Savic) MEGA-LOO kassi liivakasti kühvel (Savic)
  -20%
  Laos
  MEGA-LOO kassi liivakasti kühvel (Savic)

  SAVIC, MEGA-LOO - uskumatult käepärane ergonoomiline disain ja mugav ning pikk käepide muudavad liivakasti puhastamise kiireks ja lihtsaks ilma seljale, põlvedele või kätele liiga tegemata. Käepideme pikkus 40 cm.

  2,88 €
  2,88 €
  3,60 € -20%
 • RINCON nurgaliivakast kassidele, lahtine, äärisega (Savic) RINCON nurgaliivakast kassidele, lahtine, äärisega (Savic)
  -20%
  Laos
  RINCON nurgaliivakast kassidele, lahtine, äärisega (Savic)

  SAVIC, RINCON - nurgaliivakast kassile, äravõetava äärisega. Liivakast sobib nurkadesse paigutamiseks ja on tänu selle kolmnurksele kujule eriti ruumi kokkuhoidev. Ääris takistab kassi käppade küljes liiva laialikandmist ja aitab liivakasti ümbruse hoida puhtana ning korras.

  6,32 €
  6,32 €
  7,90 € -20%
 • GIZMO liivakast kassidele, lahtine, äärisega (Savic) GIZMO liivakast kassidele, lahtine, äärisega (Savic)
  -20%
  Laos
  GIZMO liivakast kassidele, lahtine, äärisega (Savic)

  SAVIC, GIZMO - stiilse disainiga lahtine liivakast kassile, äravõetava äärisega. Liivakastil on madal esiserv kassile sisseronimise lihtsustamiseks. Kõrgem tagaosa aitab ära hoida mustuse sattumist kassimajast välja . Ääris takistab kassi käppade küljes liiva laialikandmist ja aitab liivakasti ümbruse hoida puhtana ning korras. Soovitame kasutada Bag It...

  6,08 € - 6,08 €
  6,08 €
  7,60 € -20%
 • SIMBA SIFT avatud liivakast kassile (Savic) SIMBA SIFT avatud liivakast kassile (Savic)
  -20%
  Laos
  SIMBA SIFT avatud liivakast kassile, sõelaga (Savic)

  SAVIC, SIMBA SIFT kassi avatud liivakast on tänu eemaldatavale servale, kahele alusele, sõelale ja ekstra-suurtele sulgurklambritele väga praktiline ja kergesti puhastatav.  Esiäär on madalam, lubades ka kiisupojal, vanemal või haigel kassil raskusteta sisse ronida.  Eriti sobiv liivakast suurtele tõugudele või mitmele kassile.

  23,20 €
  23,20 €
  29,00 € -20%
 • REINA SIFT kinnine tualett kassile (Savic) REINA SIFT kinnine tualett kassile (Savic)
  -20%
  Laos
  REINA SIFT kinnine tualett kassile, sõelaga (Savic)

  Modernse ja praktilise disainiga väga mahukas kinnine kassitualett. Eriti sobiv lsuurtele tõugudele või mitmele kassile. Tänu kahele alumisele osale ja 10 mm läbimõõduga avadega sõelale on see kassitualett kergesti ja kiiresti puhastatav.  Toodetud Belgias.

  26,60 €
  26,60 €
  33,25 € -20%
 • NESTOR JUMBO kinnine tualett kassile (Savic) NESTOR JUMBO kinnine tualett kassile (Savic)
  -20%
  Laos
  NESTOR JUMBO kinnine tualett kassile (Savic)

  Modernse ja praktilise disainiga eriti suur kinnine kassitualett, mida on kerge puhastada tänu ülestõstetava ülaosaga uksele. Väljaheidete koristamiseks puudub vajadus pealmise osa äratõstmiseks.  Eriti sobiv kasutada suurt tõugu või mitmele kassile.Toodetud Belgias.

  26,60 €
  26,60 €
  33,25 € -20%
 • MAT NESTOR tualeti esine matt kassidele MAT NESTOR tualeti esine matt kassidele
  -20%
  Laos
  MAT NESTOR tualeti esine matt kassidele

  MAT NESTOR kassi tualeti esise mati kasutamisel on võimalik saavutada puhas ja hügieenne keskkond. Matt püüab tualetist välja astumisel kassiliiva puru kinni, mistõttu tuba püsib puhtana. Pehme matt on mugav ja tehtud 100% PVC-st. Matti on lihtne hooldada tolmuimejaga või kloppides.

  4,16 € - 5,20 €
  4,72 €
  5,90 € -20%
 • Oscar kinnine kassitualett (Savic) Oscar kinnine kassitualett (Savic)
  -20%
  Laos
  OSCAR kinnine tualett kassile, erinevad värvused (Savic)

  SAVIC, OSCAR kinnine tualett kassidele on lihtsa traditsioonilise kujuga, edasi-tagasi liikuva plastikust kla ppuksega. Külgedel asuvate kinnituste abil on võimalik tualeti puhastamiseks pealmine osa kergesti avada ja tagasi kinnitada.

  10,80 €
  10,80 €
  13,50 € -20%
 • NESTOR liivakast - kassitoalett (Savic) NESTOR liivakast - kassitoalett (Savic)
  -20%
  Laos
  NESTOR kinnine tualett kassile (Savic)

  SAVIC, NESTOR kinnine kassitualett  Modernse ja praktilise disainiga kinnist kassitualetti on kerge puhastada tänu ülestõstetava ülaosaga uksele. Väljaheidete koristamiseks puudub vajadus pealmise osa äratõstmiseks. Toodetud Belgias.

  13,52 €
  13,52 €
  16,90 € -20%
 • ACTIVE CHARCOAL filter kinnistele kassitualettidele (Savic) ACTIVE CHARCOAL filter kinnistele kassitualettidele (Savic)
  -20%
  Laos
  ACTIVE CHARCOAL aktiivsöefilter kinnistele...
  A4000-0000

  SAVIC, ACTIVE CHARCOAL - aktiivsöefilter Savicu kinnistele kassitualettidele.  Filter peab kinni ebameeldiva lõhna.Filtri mõõtmed 10 x 15 cm.

  2,32 €
  2,32 €
  2,90 € -20%
 • EXTRA STRONG kassi liivakasti kühvlid (Savic)
  -20%
  Laos
  EXTRA STRONG kassi liivakasti kühvlid (Savic)

  SAVIC, EXTRA STRONG - eriti tugev kassi liivakasti kühvel.  

  1,52 €
  1,52 €
  1,90 € -20%
 • MICRO JA MACRO kassi liivakasti kühvlid (Savic) MICRO JA MACRO kassi liivakasti kühvlid (Savic)
  -20%
  Laos
  MICRO JA MACRO kassi liivakasti kühvlid (Savic)

  SAVIC, MICRO ja MACRO kassi liivakasti kühvlid on väljatöötatud sobima paljude erinevate kassiliivadega. Tänu oma orgaanilisele kujule on kühvlid väga tugevad ja nende valmistamiseks on kasutatud minimaalses koguses plastikmaterjali. Kaunilt mõjuv kontrast läikiva ja tekstuurse plastikupinna vahel muudab need kühvlid teiste hulgast eriti silmapaistvaks. 

  1,28 €
  1,28 €
  1,60 € -20%
 • BAG IT UP liivakastikotid (Savic) BAG IT UP liivakastikotid (Savic)
  -20%
  Laos
  BAG IT UP liivakastikotid (Savic)

  SAVIC, BAG IT UP liivakastikotid on universaalsed, kinnitustega. Kotid on abiks liivakasti mugaval hooldamisel.Bag It Up Medium kotid sobivad liivakastidele suurusega kuni 42 x 32 cm.  Saviku toodetest sobivad: IRIZ 42 CM.Bag It Up Jumbo kotid sobivad liivakastidele ja kinnistele tualettidele, mis ei ole suuremad kui 55 x 43 cm. Saviku toodetest: IRiZ 50...

  3,96 €
  3,96 €
  4,95 € -20%
 • IRIZ 42 cm + RIM & IRIZ 50 cm + RIM liivakastid kassidele (Savic) IRIZ 42 cm + RIM & IRIZ 50 cm + RIM liivakastid kassidele (Savic)
  -20%
  Laos
  IRIZ liivakast kassidele, lahtine, äärisega (Savic)

  SAVIC, IRIZ - modernse disainiga lahtine liivakast kassile, äravõetava äärisega. Liivakastil on madal esiserv kassile sisseronimise lihtsustamiseks. Äärisel on reljeefne käpajälje muster, mis takistab kassi käppade küljes liiva laialikandmist ja aitab liivakasti ümbruse hoida puhtana ning korras. Soovitame kasutada Bag It Up Medium liivakastikotte.  

  5,20 € - 5,20 €
  5,20 €
  6,50 € -20%
 • ASEO liivakast kassile (Savic) ASEO liivakast kassile (Savic)
  -20%
  Ei ole saadaval
  ASEO liivakast kassile (Savic)

  SAVIC, ASEO kassi liivakast on tõstetud külgede, kõrge tagaosa ja äravõetava äärisega. Esiäär on madalam, lubades ka kiisupojal, vanemal või haigel kassil raskusteta sisse ronida.  Eriti hästi sobib kassile, kes pissib tahasuunas või kes armastab pärast asjaajamist hoogsalt peale kraapida. Kõrged ääred hoiavad liiva kastis.  Soovitame kasutada...

  7,92 €
  9,90 € -20%
 • Kassi nurgatualett NESTOR CORNER (Savic) Kassi nurgatualett NESTOR CORNER (Savic)
  -20%
  Laos
  NESTOR CORNER nurgatualett kassile (Savic)

  Nestor Corner on kolmnurkse kujuga ruumisäästlik kinnine kassitualett. Tänu kolmnurksele kujule pakub liivakast praktilist lahendust sobitudes ruumi nurka. Ülestõstetav ukse ülaosa võimaldab liivakasti mugavalt puhastada ilma, et oleks vaja pealmine osa ära tõsta. Liivakastil on vahetatav filter, mis imab endasse ebameeldiva lõhna, sisseehitatud käepide...

  14,32 €
  14,32 €
  17,90 € -20%

Liivakastid kassidele

Informatsioon

Filtreeri:

Kaubamärk

E-poe kõik kaubamärgid