Soodushinnaga! 1ST CHOICE BREEDERS kõigile tõugudele, lambalihaga, 20 kg Suurenda

1ST CHOICE BREEDERS kutsikatele, lambaliha, kala ja pruuni riisiga (20 kg)

1st Choice Breeders

217200

Uus

Koostis

Lambalihajahu (18%), heeringajahu (15%), pruun riis (15%), kuivatatud kartulid, odrakruubid, kaeratangud, kanarasv, kuivatatud peedilõigud, kuivatatud tomatid, letsitiin, täisteralinaseemned, kanamaksa hüdrolüsaat, heeringaõli, pärmiekstrakt, siguriekstrakt, krabi- ja krevetikestad, Uus-Meremaa rohekarbid...

Krõbinad

cms-img

Laos

73,60 €

92,00 €

-20%

1ST CHOICE BREEDERS kutsikatele - lambaliha, kala ja pruuni riisiga (pakend 20 kg)

EELISED
• Kergesti seeditavad ja hüpoallergeensed valguallikad lamba- ja kanalihast toetavad kutsika tugevat ja tervet karvastikku ning nahka.
• Tasakaalustatud toitaineline koostis vastab suurepärselt kutsika imetamisjärgse perioodi vajadustele. Loomsed valguallikad  ning toetab kiirel kasvuperioodil tugevate ja tervete luude arengut.
• Manno-oligosahhariidid kaitsevad koera organismi kahjulike soolestiku bakterite mõjude eest ning frukto-oligosahhariidid soodustavad kasulike bakterite arengut.
• Optimaalne kogus D3-vitamiini soodustab kaltsiumi omastatavust.
• Looduslik tääkliiliaekstrakt vähendab uriini ebameeldivat lõhna.
• Kergesti omastatavad kelaaditud mineraalained ja optimaalne energiasisaldus toetavad suurepäraselt nii imetavate koerte piimateket ja tervist kui ka kutsikate arengut ja üldist tervist.

Sobib lisaks kutsikatele ka tiinetele ja imetavatele emaskoertele:
2–12-kuistele kutsikatele (alates emapiimast võõrutamisest).
• Emaskoertele tiinuse teisel perioodil (viimasel neljal nädalal).
• Emaskoertele imetamisperioodil.


KOOSTIS

Lambalihajahu (18%), heeringajahu (15%), pruun riis (15%), kuivatatud kartulid, odrakruubid, kaeratangud, kanarasv, kuivatatud peedilõigud, kuivatatud pressitud tomatid, letsitiin, täisteralinaseemned (oomega-3-rasvhapete allikas), kanamaksa hüdrolüsaat, heeringaõli (DHA allikas), pärmiekstrakt (manno-oligosahhariidide allikas), siguriekstrakt (frukto- oligosahhariidide allikas, looduslik prebiootikum), krabi- ja krevetikestad (glükoosamiini allikas), Uus-Meremaa rohekarbid (glükoosaminoglükaani (GAG) allikas), meripura (kondroitiini allikas), tääkliiliaekstrakt, kuivatatud merevetikad, kuivatatud rohelise tee ekstrakt, kuivatatud piparmünt, kuivatatud petersell, ingveriekstrakt.

ANALÜÜTILINE KOOSTIS
Valk 24%, rasvasisaldus 14%, toorkiud 3,8%, anorgaaniline aine 11%, kaltsium 2%, fosfor 1,5%.

METABOLISEERITUD ENERGIA
465 kcal / 250 ml

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 Kasvatajate kuivtoitude sarja 1st Choice Breeders EELISED 

• Toidud on välja töötatud aretuskoerte spetsiifiliste eluetappide vajadustest lähtuvalt.
• Suurepärase kvaliteediga toidu koostises ei kasutata loomseid kõrvalsaaduseid.
• Kasutatakse väga hea omastatavusega loomseid valguallikaid.
• Kasutatakse ainult looduslikke säilitusaineid, mis tagavad toidu värskuse.
• Ei sisalda kunstlikke maitse- ega värvaineid.

DHA

cms-img

Toidule on lisatud heeringaõli, mis on rikkalik DHA allikas. Loodusliku päritoluga oomega-3-rasvhape DHA (dokosaheksaeenhape) on eriti vajalik nii kutsikatele kui ka vanematele koertele, soodustades nende vaimset arengut ja terasust.

OOMEGA 3-6-9

cms-img

Tasakaalustatud optimaalses koguses asendamatud rasvahapped oomega-6 ja -9 (kanarasv, letsitiin) ja oomega-3 (heeringaõli, täisteralinaseemned) kindlustavad terve naha, läikiva karvkatte ja vähendavad karvade väljalangemist.

LIIGESED +

cms-img

Spetsiaalsed kelaaditud orgaanilised mineraalaine soodustavad toiteelementide tõhusamat imendumist ja sellega kaasnevalt ka luude optimaalset arengut. Liigeste tervise parandamiseks ja säilitamiseks lisatakse toitudesse glükoosamiini ja kondroitiini, mis on eriti vajalikud vanemas eas koertele. Glükoosamiin ja kondroitiin on väga olulised ka kasvueas kutsikatele, toetades nende liigeste arengut ja tervist. 

IMMUUNSUS +

cms-img

Lisatud C- ja E-vitamiinid ning prebiootikumid suurendavad organismi vastupanuvõimet haigustele. Brebiootikumid hõlbustavad kasulike bakterite kasvamist, parandavad soolestiku funktsioneerimist ja seeläbi ka immuunsust.

KALTSIUM +

cms-img

Kaltsiumkarbonaat toetab tugevate ja tervete luude arengut.

LÕHNAKONTROLL +

cms-img

Uriini ja väljaheidete ebameeldiva lõhna vähendamiseks on lisatud tääkliilia ekstrakti, mis pärsib lõhna põhjustava ammoniaagi moodustumist.

HAMBAD +

cms-img

Roheline tee, piparmünt, petersell ja C-vitamiin aitavad hoida suuhügieeni korras ja hingeõhu värskena. 

SEEDIMINE +

cms-img

Loodusliku päritoluga prebiootikumid, nagu siguriekstrakt (inuliini allikas, frukto-oligosahhariidid) ja pärmiekstrakt (manno-oligosahhariidid), soodustavad kasulike soolestiku bakterite kasvamist ja arenemist. 

ÜLEMINEK

cms-img
Kergesti näritavad ja leotatavad krõbinad hõlbustavad üleminekut emapiimalt kuivtoidule.

1st Choice Breeders