Puurid kassidele

Siin on 4 toodet.
Kuvatakse 1 - 4 toodet 4-st
 • Trotter 1, 2 ja 3 puur transpordiks kassile, koerale, küülikule (Savic) Trotter 1, 2 ja 3 puur transpordiks kassile, koerale, küülikule (Savic)
  -20%
  Laos
  TROTTER transpordipuurid kutsikatele, väiksematele...

  Savic Trotter transpordipuurid sobivad kutsikatele, väikest tõugu koertele, kassidele, küülikutele.  Puurid on kvaliteetsed, vastupidavast plastikust, kergesti kokkupandavad ja puhastatavad.  Puurid vastavad IATA (Rahvusvaheline Lennutranspordi Assotsiatsioon - International Air Transport Association) nõuetele.

  19,92 € - 34,96 €
  19,92 €
  24,90 € -20%
 • ADVENTURER metallvõrest uksega transpordipuur väikestele koertele ja kassidele (Europet Bernina) ADVENTURER metallvõrest uksega transpordipuur väikestele koertele ja kassidele (Europet Bernina)
  -20%
  Laos
  ADVENTURER transpordipuur koertele ja kassidele,...

  Adventurer transpordipuurid on kvaliteetsed, vastupidavast plastikust ja kergesti puhastatavad. Puuril on esimesel küljel metalluks ja peal metallist avatav luuk. Kaasas jooginõu. Värvus: must / valge Saadaval kahes suuruses: Adventurer 50 sobib kuni 10 kg kaaluvale koerale või kassile. Adventurer 60 sobib kuni 12 kg kaaluvale koerale või kassile.

  35,20 € - 47,20 €
  47,20 €
  59,00 € -20%
 • ZEPHOS-2 OPEN metallvõrest uksega transpordipuur kutsikatele, kassidele, küülikutele (Savic) ZEPHOS-2 OPEN metallvõrest uksega transpordipuur kutsikatele, kassidele, küülikutele (Savic)
  -20%
  Laos
  ZEPHOS-2 OPEN metallvõrest uksega transpordipuur...

  Savic Zephos Open transpordipuurid on kvaliteetsed, vastupidavast plastikust, kergesti kokkuandavad ja puhastatavad. Puuril on esimesel küljel metalluks ja peal plastikust avatav luuk. Zephos 2 Open sobib kuni 7 kg kaaluvale kutsikale, kassile, väikest tõugu koerale. Puurid vastavad IATA (Rahvusvaheline Lennutranspordi Assotsiatsioon - International...

  23,92 €
  23,92 €
  29,90 € -20%
 • ZEPHOS metallvõrest uksega transpordipuur kutsikatele, kassidele, küülikutele (Savic) ZEPHOS metallvõrest uksega transpordipuur kutsikatele, kassidele, küülikutele (Savic)
  -20%
  Laos
  ZEPHOS-1 metallvõrest uksega transpordipuur kutsikatele,...

  Savic Zephos-1 metallvõrest uksega transpordipuurid on kvaliteetsed, vastupidavast plastikust, kergesti kokkupandavad ja puhastatavad.  Sobiv kuni 5 kg kaaluvale kutsikale, kassile, küülikule. Puurid vastavad IATA (Rahvusvaheline Lennutranspordi Assotsiatsioon - International Air Transport Association) nõuetele.

  15,92 €
  15,92 €
  19,90 € -20%

Puurid kassidele

Informatsioon

Filtreeri:

E-poe kõik kaubamärgid