• −20%
BELCANDO kastmega kuivtoit kutsikale võõrutamisperioodiks, PUPPY GRANULA-START
BELCANDO kastmega kuivtoit kutsikale võõrutamisperioodiks, PUPPY GRANULA-START

BELCANDO kiirkastmega kuivtoit kutsikale võõrutamisperioodiks (PUPPY GRANULA-START)

Kõigi tõugude kutsikatele võõrutamisperioodiks.

 • Väga väikesed graanulid (2-4 mm).
 • KIIRKASTMEGA. Graanuleid piima või veega segades muutub toidu struktuur pudrulaadseks. Vedelik tekitab graanulitega segunedes maitsva kastmega pehme toidu, mis innustab kutsikat tahket toitu sööma ja muudab emapiimast võõrutamise lihtsamaks.
 • Esikohal värske kodulinnuliha.
 • Ideaalne breederitele.

Netokaal
 • 1 kg
 • 5 kg
11,90 € 14,88 € -20%
Loe lisaks

 

BELCANDO Puppy Granula-Start on spetsiaalselt loodud kuivtoit, mis rahuldab paljude kasvatajate vajadusi, kes söödavad oma kutsikaid BELCANDO kuivtoiduga, et aidata neil harjuda tahke toiduga.

BELCANDO Puppy Granula-Start kuivtoit on granuleeritud erimeetodit kasutades. Selle tulemusel on graanulid tiheda struktuuriga ja eriti väikesed - läbimõõduga 2-4 mm.

Graanuleid piima või veega segades muutub toidu struktuur kergesti pudrulaadseks. Vedelik tekitab graanulitega segunedes maitsva kastmega pehme toidu, mis innustab kutsikat tahket toitu sööma ja muudab emapiimast võõrutamise lihtsamaks. Toidule võib juurde võib lisada ka liha. Toidu konsistentsi saab kergesti reguleerida vedeliku koguse muutmise teel. 

Peagi võib kutsikale hakata pakkuma ka kuivi graanuleid. Üleminek tahkele toidule ja sujuv üleminek tavalisele BELCANDO Puppy kuivtoidule muutub väga lihtsaks, eriti väikeste tõugude puhul.


KOOSTIS
Värske kodulinnuliha (30%); riis (23%); kodulinnulihavalk, madala tuhasisaldusega, kuivatatud (19%); mais; merekalajahu (6%); kodulinnurasv; taimeõli (palmiõli, kookosõli); munad, kuivatatud (2,5%); želatiin, hüdrolüüsitud (2,5%); õllepärm, kuivatatud (2,5%); jaanikaunad, kuivatatud; kuivatatud peedi viljaliha, suhkur eemaldatud; dikaltsiumfosfaat; kodulinnumaks, hüdrolüüsitud; linaseemned; lõheõli; tšiiaseemned; naatriumkloriid; kaaliumkloriid.

ANALÜÜTILINE KOOSTIS
Toorvalk 29.0%; toorrasv 17.0%; toortuhk 6.5%; toorkiud 2.0%; niiskusesisaldus 10.0%; kaltsium 1.25%; fosfor 1.0%; naatrium 0.35%.

SÖÖDALISANDID. Toitainelised lisandid / kg: A-vitamiin 15000 IU; D3-vitamiin 1500 IU; E-vitamiin 150 mg; tauriin 500 mg; vask (vask(II)sulfaatpentahüdraat) 12.5 mg; raud (raud(II)sulfaatmonohüdraat) 200 mg; mangaan (mangaan(II)oksiid) 40 mg; tsink (tsinkoksiid) 150 mg; jood (kaltsiumjodaat, veevaba) 2 mg; seleen (naatriumseleniit) 0.05 mg. Tehnoloogilised lisandid / kg: letsitiin 2.400 mg; tokoferooli ekstraktid köögiviljaõlidest (= naturaalne E-vitamiin) 48 mg.


EELISED

 • Täisväärtuslik kuivtoit koertele sarjast BELCANDO (täissööt).
 • Suurepärane maitse ja seedimistaluvus.
 • Garanteeritult kvaliteetsed koostisosad.
 • Koostises esikohal värske liha.
 • Kasutatud üksnes inimtoidu kvaliteediga lihatooteid.
 • Munad - kõrge bioloogilise väärtusega valguallikas.
 • Riis - väärtuslik alternatiiv teraviljale.
 • Optimaalses koguses lisavitamiine, ürte ja tervislikke rasvu.
 • Kasutatud ainult naturaalseid säilitusaineid.
 • EI SISALDA kunstlikke värvaineid, lõhna- ja säilitusained.
 • EI SISALDA nisu ega sojat.
 • EI OLE tehtud loomkatseid.
 • Toodetud Saksamaal.

OLULISED KOMPONENDID BELCANDO GRANULA-START KUIVTOIDUS:

ProAgil – koera liikuvuse tagamiseks igas vanuses

ProAgil

Elu koosneb liikumisest ja muutustest. Terved, painduvad liigesed on olulised selleks, et tagada Teie neljajalgse sõbra tervislik kasvamine ja hea liikuvus ka eakana. Selleks vajab keha tervet kõhrkudet. Bioloogiliselt aktiivsed kollageeni peptiidid, mis saadakse želatiinist, suurendavad aminohapetega varustamist ja soodustavad luude ja liigeste tervislikku arengut. See võib ennetada degeneratiivseid liigeshaiguseid.
Oluline koertele, kellel esineb allergiad. Želatiiniproteiin lagundatakse spetsiaalse protsessi abil, et vältida allergiliste reaktsioonide põhjustamist. ProAgil on eriti kasulik kasvueas koertele ja vanematele koertele, kellel on oht haigestuda artriiti. Ligikaudu 90% kõigist 5-aastastest ja vanematest koertest põevad liigesehaiguseid!

ProVital - tugevdab immuunsüsteemi loomulikul teel

ProVital

Vajalikul määral toimiv immuunsüsteem mängib koerte tugevuse, elurõõmu ja vitaalsuse juures sama olulist rolli kui inimestegi puhul. Need, kes lähtuvad toitumises holistilisest lähenemisviisist, eelistavad immuunsüsteemi loomulikke tugevdamismeetodeid. Tasakaalustatud toitumine, mis ennetab toitainete puudust, on üks pool mündist. Teine pool on immuunsüsteemi hoolikalt läbimõeldud treenimine. BELCANDO ProVital komponendis sisalduvad pärmist saadud looduslikke koostisosi (beeta-glükaane), mis stimuleerivad koera kaitsemehhanisme samamoodi nagu erinevad seened, mida metsik koer looduses tarbib. Tulemuseks on tõhusalt stimuleeritud immuunsüsteem. Eriti sobiv see kutsikatele ja noortele koertele, kelle immuunsüsteem alles areneb, samuti eakatele koertele, kellel on piiratud ainevahetustegevus ja koertele, kes on tubase eluviisiga ja liiguvad vähe õues.

Probiootikumid - tervislik soolefloora

ProVital

Probiotikumid toetavad ja stabiliseerivad seedimist, soodustavad väljaheitekvaliteeti ning aitavad vähendada ebameeldivaid lõhnu. Koera tervise ja vitaalsuse seisukohast on soolestiku bakteritel väga oluline roll. Oluline on tasakaal heade ja halbade bakterite vahel, kuna viimased soodustavad näiteks kõhupuhitust ja kõhulahtisust - probleeme, mis eriti mõjutavad kutsikaid ja koeri stressirohketes olukordades. Probiootikumid on elusad mikroorganismid, mis aitavad hoida soolestiku mikrobioomi tasakaalus. Seetõttu on kuivtoidule lisatud optimaalses koguses kasulikke baktereid, meetodil, mis võimaldab neil olla soolestikus efektiivse toimega. Kasulikud bakterid asendavad kahjulikke soolestiku baktereid, toetades aktiivselt lemmiklooma heaolu, seedimist ja paraja konsistentsiga väljaheiteid.

BELCANDO GRANULA-START KUIVTOIDUS EI SISALDU:

NISU

Soja

SOJA

TERAVILJAD

PIIMATOOTED

Piimasaadused koeratoidus

Tasakaalustatud, kõiki vajalikke toitaineid sisaldav toit on lemmiklooma tervise ja heaolu tagamiseks äärmiselt oluline. BELCANDO keskendub holistilistele põhimõtetele ja looduslikele toorainetele, mis tagavad Teie koerale vajalike vitamiinide, mikroelementide ja muude oluliste ainete olemasolu, et toetada tervislikku ainevahetust. Spetsiaalseid koostisosad nagu mere zooplankton (Antarktika krill), chia seemned, külmpressitud viinamarjaseemnejahu, jaanikaunad, õllepärm ja (maitse)taimed ennetavad toitainetepuudust ja toetavad koera üldist tervist ja vitaalsust. Lisaks on BELCANDO kuivtoidud kohandatud vastavalt koerte individuaalsetele vajadustele, et kõigil koertel, olenemata east ja tõust, oleks juurdepääs tasakaalustatud ja tervislikule toitumisele.


HOLISTILINE LÄHENEMINE

Kõik, mis koeratoidus sisaldub, mõjutab koera elujõulisust, tervist ja eluiga.

Toitumise ja tervise vahelised seosed on otsesed ja mitmekesised ning võivad koera eluea jooksul muutuda. BELCANDO kuivtoit on holistilise lähenemisviisi tulemus, mis Säilitab teie koera elujõulisuse looduslikult tasakaalustatud komponentidega.

Sellised väärtuslikud koostisosad nagu viinamarjaseemnejahu ja chia seemned moodustavad koostoimes naturaalne kompleksi. Need sisaldavad vabu radikaale neutraliseerivaid polüfenoole ja oomega-3-rasvhappeid.

BELCANDO kuivtoidus sisalduvad kiudained on ideaalselt tasakaalustatud ning täidavad prebiootilisi funktsioone. Sellist efekti ei ole võimalik saavutada, kui üksikuid prebiootikume lisada koeratoitudele hiljem juurde.


TOOTJA JA TOOTMINE

 • Tootja: BEWITAL petfood GmbH & Co (1963. aastal asutatud Saksa pereettevõte).
 • Toodetud Saksamaal.

BEWITALi kui pereettevõtte tegevuse keskmes on kogukonna vaim ja pühendumus loomade heaolule. See on olnud nii juba alates ettevõtte asutamisest 1963. aastal. Endale kuuluv tootmistehas võimaldab pakkuda ainulaadset toidukontseptsiooni, kus märg- ja kuivtoit on omavahel optimaalselt kombineeritud. Erakordne kvaliteet ja esmaklassilised retseptid rohke värske liha ja toitaineterikaste koostisosadega - see on see, mis teeb BELCANDO eriliseks.

Ettevõtte juured on kindlalt Saksamaa Münsterlandi piirkonnas ja toitude koostisosi hangitakse Saksamaal asuvatelt väikestelt ja keskmise suurusega tarnijatelt. See annab märkimisväärseid eeliseid võrreldes rahvusvaheliselt saadavalolevate standardtoodete hankimisega. Eriti oluline on piirkondlik tarneahel liha hankimisel. 

Münsterlandi piirkonnas asuvas enda tehases toodetakse nii konserve kui ka kuivtoitu. Otsesed kontaktid kohalike tarnijatega värske liha hankimisel ja liha ettevalmistamisel annab suure eelise. See tähendab, et tootjal on võimalus otseselt mõjutada toidu kvaliteeti ja valida liha, mis vastab kõrgetele standarditele.


Jätkusuutlikkus on üks peamisi tähelepanukohti

• Tapaloomade säästev ja ökoloogiline kasvatamine ja pidamine.
• Toodete väiksem ökoloogiline jalajälg:
   - Saksa piirkonnast hangitud tooraine,
   - koostöö piirkondlike farmide ja tapamajadega,
   - lühikesed transpordimarsruudid väiksema süsihappegaasi emissiooniga.
• Toodetakse Saksamaal, mis võimaldab samuti vähendada ökoloogilist jalajälge.

BELCANDO sarja kuivtoitude koostisosad

VALGUD - ehituskivid lihaste tervisliku arengu jaoks

BELCANDO kuivtoit eristub selle poolest, et koguvalgust moodustavad kvaliteetsed loomsed valgud suure osa (ca 80%). Omavahel on kombineeritud erinevad valguallikad nagu näiteks linnuliha ja kala, et tagada mitmekesine holistiline toitumine.
Kõik valguallikad on pärit ainult inimtoiduks sobivatest loomatoodetest
.

Kodulinnuliha koeratoit koerale

VÄRSKE KODULINNULIHA

 • Eriti kvaliteetne puhas liha.
 • Parema maitse jaoks.

KODULINNULIHA VALK, KUIVATATUD

 • Erilise kvaliteediga tooraine, mis sisaldab 10% rohkem valku kui standardkvaliteediga vastav toode.
 • Vähese tuhasisaldusega, tänu minimaalsele kondisisaldusele.
 • Kergesti seeditav ja hästitalutav.
Lambaliha koeratoidus

VÄRSKE LAMBALIHA

 • Eriti kvaliteetne puhas liha.
 • Parema maitse ja toidutaluvuse jaoks.

LAMBALIHA VALK, KUIVATATUD

 • Ainult looduslikes tingimustes kasvatatud rohumaalammaste lihast.
 • Suurepärane kvaliteet, sisaldab 10% rohkem valku ja 20% vähem konte.
 • Ideaalne ka tundlikele koertele.
Lõhe koeratoit koerale

VÄRSKE LÕHE

 • Eriti kvaliteetne toidukala.
 • Parema maitse jaoks.

LÕHEJAHU JA MEREKALAJAHU

 • Väikesed kalad ja lõhe, õrnalt kuivatatud.
 • Valguallikas, mille bioloogiline väärtus on väga kõrge.
 • Rikas spetsiaalsete oomega-3-rasvhapete (EPA, DHA) poolest - oluline koera naha ja karvkatte tervisele.
Munad koeratoidus

VÄRSKE VEISELIHA

 • Eriti kvaliteetne puhas liha.
 • Parema maitse jaoks.

VEISELIHA VALK, KUIVATATUD

 • Suure bioloogilise väärtusega kvaliteetsetest loomsetest valkudest.
Mais süsivesikuallikana koera toidus lemmikloomatoit

MAKS

 • Looduslik vitamiinide ja oluliste mikroelementide allikas.
 • Väga kvaliteetne valguallikas.
 • Maitseb lemmikloomale erakordselt hästi.
.

Veiseliha kvaliteetses koeratoidus

MUNAD

 • Kuivatatud munatooded.
 • Kõrgeima võimaliku bioloogilise väärtusega valguallikas.
 • Tasakaalustatud koguses energiat, vitamiine, mikroelemente ja mineraalaineid.
 • Kergesti seeditav.

SÜSIVESIKUD - ENERGIAALLIKAS JÕU JA VASTUPIDAVUSE JAOKS

Koerad on peamiselt lihasööjad ehk karnivoorid. Siiski on ka süsivesikud neile väärtusliku energiaallikana vajalikud. Metsikutes oludes söövad hundid saaklooma maosisus leiduvaid taimset päritolu süsivesikuid.
BELCANDO kuivtoidu jaoks valmistatakse toorained ette õrna aurutamise ja lühiajalise rõhu abil, et tagada parem seeduvus ja ainevahetus
.

Amarant koeratoit koerale

AMARANT

 • Amarant ehk rebasheina seemned on väärtuslik, gluteenivaba alternatiiv teraviljale.
 • Sisaldab võrreldes teraviljadega oluliselt rohkem toitaineid (valk, asendamatu aminohape lüsiin, küllastumatud rasvhapped, mineraalained, mikroelemendid) ja on hästitalutav.
 • Amarant kuulub rebasheina (Amaranthus) perekonda, kuhu kuuluvad ka köögiviljad nagu spinat, lehtpeet ja peet. 
 • Amaranth on üks vanimaid teadaolevaid põllukultuure. Kasvas Saksamaal juba keskajal.
Kartilid koeratoidusKAER
 • Kooritud kaerateradest.
 • Sisaldab umbes 40% linoolhapet (väärtuslik oomega-6- rasvhape).
 • Hästitalutav. Aeglane seeduvus aitab lemmikloomal täiskõhutunnet säilitada ja vähendab veresuhkru järske kõikumisi pärast sööki.
 • Sobib gluteenitundlikkuse korra.
 • Aitab vähendada kolesteroolitaset.
Riis koeratoit koerale

RIIS

 • Kvaliteetne, gluteenivaba süsivesikute allikas.
 • Hea alternatiiv koertele, kellel on tundlik seedesüsteem.
Kartilid koeratoidusKARTULID
 • Kvaliteetne, gluteenivaba süsivesikute allikas.
 • Hea alternatiiv koertele, kellel on tundlik seedesüsteem.
Mais süsivesikuallikana koera toidus lemmikloomatoit

MAIS

 • Kvaliteetne, gluteenivaba süsivesikute allikas.
 • Hea alternatiiv koertele, kellel on tundlik seedesüsteem.

Hernejahu kvaliteetses koeratoidus

HERNEJAHU

 • Kvaliteetne, gluteenivaba süsivesikute allikas.
 • Hernestel on mitmeid toitainelisi eeliseid (sisaldavad ka valku ja kiudaineid).
 • Hästitalutav. Aeglane seeduvus aitab lemmikloomal täiskõhutunnet säilitada ja vähendab veresuhkru järske kõikumisi pärast sööki.Herned sisaldavad rohkesti vitamiine ja mineraalaineid nagu A-, C- ja K-vitamiin, raud, kaalium ja magneesium.
 • Herned võivad toetada soolestiku tööd, parandada seedimist ja aidata kontrollida kehakaalu.

RASVAD

Rasvad on koeratoidus olulised energiaallikad, kuna neil on suur kalorisisaldus. Need sisaldavad ka olulisi polüküllastumata rasvhappeid, mis täidavad kehas olulisi ainevahetuslikke ülesandeid. Näiteks omastab organist rasvlahustuvaid vitamiine üksnes koos rasvadega.
BELCANDO toodetes ei kasutata kõrge küllastunud rasva sisaldusega rasvu nagu seapekk või ploomirasv.

Lõheõliga koeratoit

LÕHEÕLI

 • Õli pressitakse õrnalt madalal temperatuuril (<55°C).
 • Rikas omega-3-rasvhapete (EPA, DHA) poolest: olulised lemmiklooma naha ja karvkatte jaoks.
 • Lõhetõlis sisalduv astaksantiin toimib loodusliku antioksüdandina.
Kodulinnu rasv koeratoidus

KODULINNURASV

 • Kõrge polüküllastumata rasvhapete sisaldus: üle 20% linoolhapet (oomega-6-rasvhape).
 • Eriti värske ja kvaliteetne tooraine.
 • Minimaalne mittesoovitavate vabade rasvhapete sisaldus.
 • Looduslik maitseaine parema maitse saavutamiseks.

SUPERTOIDUD - SPETSIAALSED TOORKOOSTISOSAD

Erilised koostisosad, mis annavad vähetuntava, kuid olulise täienduse. Tasakaalustatud ja tervislik toit, mis põhineb holistilistel põhimõtetel, tagab tipptasemel kvaliteedi, mitmekesisuse ning looduslike toorainete silmapaistva kombinatsiooni. Valides koostisosi BELCANDO kuivtoidu jaoks, ei pöörata tähelepanu ainult valkude, rasvade ja süsivesikute sisaldusele, vaid eriliselt ka vitamiinidele, mikroelementidele ja muudele elutähtsatele ainetele.

Petersell vitamiinirias koeratoidus

Mere zooplankton (Antarktika krill)

 • Need on väikesed koorikloomad, kes elavad mõõtmatutes parvedes Lõuna-Jäämeres. Erakordselt kvaliteetne allikas paljudele toitainetele.
 • Vitamiinid ja mikroelemendid alates A-vitamiinist kuni tsingini.
 • Kvaliteetne valk (asendamatud aminohapped).
 • Rikas glükoosamiini poolest (oluline komponent kõhrekoe/liigeste jaoks).
 • Looduslik rasvasisaldus (18%), rikkalikult olulisi oomega-3-rasvhappeid EPA ja DHA.
 • Oomega-3-rasvhapped esinevad fosfolipiididena ja seetõttu on neil tõestatult parem biosaadavus.
 • Eriti tõhus raku kaitsvõime erinevate antioksüdantide (sh astaksantiin) kombinatsiooni kaudu.
Chia seemned koeratoit

TŠIIASEEMNED

Mehhikost pärit tšiia ehk õlisalvei taime seemnetes leidub väga rikkalikult küllastumata rasvhappeid (60% oomega-3-rasvhapped ja 20% oomega-6-rasvhappeid).

 • Toetab naha ja karvastiku tervist.
 • 40% kiudaineid (sellest 85% lahustumatud).
 • Kiirendab toidumassi liikumist soolestikus tänu niiskuse imamise omadusele.
Viinamarjaseemned koera kuivtoit

KÜLMPRESSITUD VIINAMARJASEEMNETE JAHU

Valmistatud hoolikalt puhastatud viinamarjaseemnetest, mis on traditsioonilisel meetodil õrnalt külmpressitud. Väärtuslik jahu vastab BELCANDO holistilistele standarditele.

 • Aitab kaitsta rakke vabade radikaalide eest.
 • Omab kõigist toitudest üht kõrgeimat antioksüdatiivset potentsiaali, et tagada aktiivne rakukaitse.
 • Looduslik tervislike ja vananemisvastaste omadustega. Toetab südame-veresoonkonna tervist ja elujõulisust.
 • Sisaldab 10% väärtuslikku viinamarjaseemneõli.
Jaanikaun koeratoidus

JAANIKAUN

Jaanikaun on toitev kaunvili, mis pärineb Vahemere piirkonnast ja on hinnatud maitsva toiduna.

 • Varustab organismi süsivesikute ja väärtuslike mineraalainetega.
 • Looduslikud tanniinid toetavad seedimissüsteemi.
 • Oluline prebiootiline funktsioon soolestiku mikrofloora jaoks.
Pärm koeratoidus

ÕLLEPÄRM

Kasutatakse lemmikloomatoidus tänu toitainete ja vitamiinide rohkusele.

 • Saadakse pruulimisprotsessi käigus looduslikest ainetest, kuivatatakse seejärel patenteeritud meetodil hoolikalt ja õrnalt.
 • Rikas B-vitamiinide, aminohapete, mikroelementide ja mineraalainete poolest.
 • Varustab organismi paljude oluliste ainetega, näiteks beetaglükaanidega.
 • Suurepärane maitse.
Linaseemned koeratoidus

LINASEEMNED

Kohalik õlirikas puuvili, mille rasvasisaldus on 40%. Kasulikud seemned, mida on kasutatud juba sajandeid ka inimtoidus.

 • Rikkalik kvaliteetsete rasvhapete poolest.
 • Linaseemneõli sisaldab 90% polüküllastumata rasvhappeid ja üle 50% alfalinoleenhapet (oomega-3-rasvhape).
 • Soodustab tervislikku ja stabiilset seedimist.
Maitsetaimed koeratoit koerale

(MAITSE)TAIMED

Kasutatakse spetsiaalselt valitud lõhnavate maitsetaimede segu, et rikastada BELCANDO koeratoidu retsepte tähtsate looduslike toimeainetega.

 • Koostises sisalduvad muuhulgas nõgeselehed, emajuur, harilik maasapp, kummel, apteegitill, harilik köömen, puuvõõrik, harilik raudrohi, murakalehed.
 • Taimedes sisalduvad väärtuslikud parkained ja mõrkjad ained, eeterlikud õlid, bioflavonoidid ja räni.
 • Need stimuleerivad söögiisu, soodustavad seedimist ja elujõudu.
Tääkliilia koeratoidus

TÄÄKLIILIA

 • Mohaave tääkliilia vähendab ebameeldivaid lõhnu soolestikus ja väljaheites.
 • Prebiootiline toime soolestiku mikrofloorale.
 • Toetab looduslikult rakkude kaitset.

ANTARKTIKA KRILL

VIINAMARJASEEMNETE JAHU

TŠIIASEEMNED

PROBIOOTIKUMID

KUIVTOIDU TOOTMISPROTSESS

TERAVILJAVABA KOOSTIS

Koera vanus
Kutsikas
Koera suurus
Kõik tõud
Teraviljasisaldus
Sisaldab teravilju
Eriomadused
Kiirkastmega
Liha koostises
kodulind / merekala
BELCANDO
551225
4002633551221

Samast kategooriast veel 8 toodet

Kliendid, kes antud toote ostsid, on ostnud ka:

Toode lisati soovikorvi