Soodushinnaga! Traksid ja jalutusrihm kassile, helkurmustriga Reflective Ziggy Pink (Red Dingo) Suurenda

Traksid ja jalutusrihm kassile, helkurmustriga Reflective Ziggy Pink (Red Dingo)

Red Dingo Red Dingo

Uus

Tekstiilist traksid ja jalutusrihm kassile Austraalia firmalt Red Dingo. Helkurpaelaga.

Valgekihv

Laos

17,52 €

21,90 €

-20%

Tootepilt Tootekood Tekstiilrihma muster Hind Lisa ostukorvi
CH-RZ-PK-12 Reflective Ziggy Pink 21,90 € 17,52 € -20%
Lisa ostukorvi

  Jalutusrihmaga traksid kassidele, helkurmustriga - Reflective Cat Harnesses & Leads (Red Dingo) 

  Kassidele kaelarihm jalutusrihm Cat Collar Red Dingo

  Kassi kaelarihm jalutusrihm Cat Collar Lead Red Dingo

  Kaelarihm jalutusrihm kassile Cat Harnesses Leads Red Dingo Helkurmustriga kaunistuspael - annab kindluse, et lemmikloom on nähtav nii halbades ilmaoludes kui ka öösel. Helkurmustris kasutatud kala- ja siksak-kujutised katavad rihma kogu ulatuses ja helgivad kirkalt tänavavalgustuse ja autotulede mõjul. Helkurmaterjal vastab USA ANSI/ISEA 107-199 ja EU EN471 standarditele.
  Kasside kaelarihmad jalutusrihmad Red Dingo Cat Leads Rihm - eriti kvaliteetne pehmena tunduv nailonkangas, mis on kootud peenest kvaliteetsest lõngast. Tiheda koega kootud servad annavad maksimaalse hõõrdekindluse. Vastab ISO standarditele 105-C03 ja 105-B05 (värvipüsivus pesemise ja ultraviolettkiirguse toimele).
  Cat leads kasside kaelarihmad Red Dingo Kalakujuline klõpskinnisega turvapannal - spetsiaalne konstruktsioon tagab kassi ohutuse, kui loom peaks seikluse käigus millegi taha kinni jääma. Pannal avaneb 2-kg surve avaldamisel automaatselt.
  Kaelarihmad jalutusrihmad kassidele Red Dingo Cat Collars Leads Jalutusrihma karabiin – patenteeritud süsteemiga vahetatavad Red Dingo karabiinid on ühed tugevaimad kogu lemmikloomatööstuses.
  Kassi kaelarihm jalutusrihm Cat Collar Lead Design Red Dingo D-aasad – maksimaalse tugevusega D-aasad on keevitatud ja valmistatud roostevaba pinnaga süsinikterasest.
  Kaelarihmad jalutusrihmad kassidele Cat Collars Leads Designs Red Dingo Õmbluste servad - kõik rihma läbilõiked on tehtud 20-kraadise nurga all, et ära hoida nahaärritusi ja suurendada lemmiklooma mugavust. See tagab ka rihmade parima kvaliteedi ja suurepärase välimuse.
  Kassile kaelarihm jalutusrihm Cat Lead Collar Design Red Dingo Klambrid suuruse reguleerimiseks - trakside rihmade pikkus on reguleeritav vastavalt kassi suurusele.
  Kaelarihmad jalutusrihmad kassidele Cat Collars Leads Designs Red Dingo Jalutusrihma polsterdatud käeaas – täidetud pehme materjaliga eriliselt mugavaks käeshoidmiseks.

  Toote omadusi kirjeldavad pildid on illustratiivsed.

  hooldus3.jpg

  Lisainfo Helkuriga
  TOOTEVALIKUD
  Tekstiilrihma muster
    
    Kogus:

  Traksid ja jalutusrihmad kassidele