• −20%
Kaelarihm koerale, poolpoov disainmustriga Bumble Bee Black 20 mm (Red Dingo)
Kaelarihm koerale, poolpoov disainmustriga Bumble Bee Black 20 mm (Red Dingo)

Kaelarihm koerale, poolpoov disainmustriga Bumble Bee Black (Red Dingo)

Poolpoov tekstiilist kaelarihm koerale Austraalia firmalt Red Dingo. Disainpaelaga.

Suurus nr
  • 15
Rihma laius
  • 15 mm
Tekstiilrihma muster
  • Bumble Bee Black
Laos
7,24 € 9,05 € -20%
Loe lisaks

Saadavus
E-pood
Tallinn, Kadaka tee 4 kauplus
Tallinn, Sikupilli Keskus kauplus
 

Poolpoovad kaelarihmad koertele disainmustriga - Martingale Dog Collar Designs (Red Dingo) 

suurused-kaelarihmad.jpg

Poolpoovad kaelarihmad koerteke

Kaelarihmad koertele poolpoovad Red DingoKlamber suuruse reguleerimiseks - kaelarihma pikkus on reguleeritav vastavalt kaela ümbermõõdule.
Koera kaelarihm poolpoov tekstiilist disainmustrigaPoolpoov - takistab koeral kaelarihma üle pea äratõmbamist. Eriti sobiv väikese peakujuga koertele nagu Inglise hurt ja Whippet.
Kaelarihmad koertele tekstiilist disainitudRihm - eriti kvaliteetne pehmena tunduv nailonkangas, mis on kootud peenest kvaliteetsest lõngast. Tiheda koega kootud servad annavad maksimaalse hõõrdekindluse. Vastab ISO standarditele 105-C03 ja 105-B05 (värvipüsivus pesemise ja ultraviolettkiirguse toimele).
Koerte kaelarihmad Red DingoD-aasad - maksimaalse tugevusega aasad on keevitatud ja valmistatud roostevaba pinnaga süsinikterasest.
Koera kaelarihm kvaliteetne Red DingoDisainmustriga kaunistuspael - eriline kudumistehnika ja äärestatud serv välistavad kanga narmendamise ning muudavad paela vastupidavaks kulumisele ja hõõrdumisele. Paela läike ja värvide erksuse võimendamiseks kasutatakse üksnes  täisspektri värvides lõngasid.
Koerte kaelarihmad Red DingoÕmbluste servad - kõik rihma läbilõiked on tehtud 20-kraadise nurga all, et ära hoida nahaärritusi ja suurendada lemmiklooma mugavust. See tagab ka rihmade parima kvaliteedi ja suurepärase välimuse.

  

Koera kaelarihm Red Dingo

MC-BM-BB-15
9330725071339

Samast kategooriast veel 8 toodet

Toode lisati soovikorvi